مولوده

مونث مولود، آن که به دنیا آمده، زاده شده

جنسیت اسم مولوده

دختر

مولوده به انگلیسی

mowludeh

تعداد مولوده ها در ایران

924

تلفظ مولوده به فارسی

مولوده

ریشه اسم مولوده

عربی

تلفظ مولوده به انگلیسی

/mo(w)lude/

رنگ اسم مولوده

طلایی

ابجد اسم مولوده

91

ابجد وسیط اسم مولوده

31

ابجد صغیر اسم مولوده

28

درباره نام مولوده

مولوده یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم مولوده دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم مولوده که در انگلیسی به صورت mowludeh نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 924 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم مولوده

رنگ نام شما طلایی می باشد ، طلایی رنگ طلاست و شما همچون طلا در بین اطرافیانتان میدرخشید . کمال گرایی بالایی که دارید در کنار رفتار و کلام صحیح که برگرفته از فرهنگ بالای خانواده ی شما می باشد سبب شده است که در انتخاب دوستان و اطرافیانتان محتاطتر باشید و افرادی متناسب با شخصیت خودتان در کنارتان باشند. دید شما به زندگی می تواند شما را به یک آموزگار یا یک آموزش دهنده ی خبره تبدیل کند که دانش آموزان خود را در جهت رسیدن به بالاترین مقام ها تربیت خواهد کرد.

اسم مولوده و معنی اسم مولوده

ریشه اسم مولوده

همانطور که گفتیم ریشه اسم مولوده عربی می باشد و تلفظ مولوده در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " مولوده " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /mo(w)lude/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم مولوده بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم مولوده در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم مولوده در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

مونث مولود
مولود: زاده، پدید آمده، فرزند، تولد، میلاد

معنی اسم مولوده در ثبت احوال

(مؤنث مولود)

حروف ابجد و طالع بینی نام مولوده

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم مولوده عدد " 91 " و ابجد وسیط " 31 " ، ابجد صغیر " 28 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم مولوده گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم مولوده چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم مولوده

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم مولوده

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

هدیه خدا

آشفته، شیفته، دیوانه، عاشق

محکم، استوار

آن که در زمان خود چون ماه می درخشد

نجات دهنده، منجی، (به مجاز) رستگار

مؤنث رافع بالا برنده، اوج دهنده

منسوب به شادی، جشن، خوشحالی، سرور

فاضل، برتر

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید