مهر سان

مهرسا، مهربان و با محبت

جنسیت اسم مهر سان

دختر

مهر سان به انگلیسی

mehr-san

تعداد مهر سان ها در ایران

879

تلفظ مهر سان به فارسی

مِهرسان

ریشه اسم مهر سان

فارسی

تلفظ مهر سان به انگلیسی

/m.-sān/

رنگ اسم مهر سان

قرمز

ابجد اسم مهر سان

356

ابجد وسیط اسم مهر سان

20

ابجد صغیر اسم مهر سان

23

درباره نام مهر سان

مهر سان یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم مهر سان دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم مهر سان که در انگلیسی به صورت mehr-san نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 879 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم مهر سان

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم مهر سان و معنی اسم مهر سان

ریشه اسم مهر سان

همانطور که گفتیم ریشه اسم مهر سان فارسی می باشد و تلفظ مهر سان در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " مِهرسان " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /m.-sān/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم مهر سان بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم مهر سان در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم مهر سان در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

=مهرسا
مهرسا: شبیه به مهر، مهربان و با محبت، زیبارو مانند خورشید

معنی اسم مهر سان در ثبت احوال

(= مهرسا)

حروف ابجد و طالع بینی نام مهر سان

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم مهر سان عدد " 356 " و ابجد وسیط " 20 " ، ابجد صغیر " 23 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم مهر سان گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم مهر سان چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم مهر سان

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم مهر سان

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

عروج، بالا رفتن، رفتن به سوی آسمان، به ویژه در مورد پیغمبر اکرم (ص)

داراي خوبي و نيكي

مونث اسمر زن گندم گون

شکوه و شوکت داشتن

سبزه، گندمگون

فخر کردن، نازیدن، سرافرازی

دانش و فرهنگ

دوست و يار شاد

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید