ملورین

در بلورین، رویه شفاف

جنسیت اسم ملورین

دختر

ملورین به انگلیسی

melorin

تعداد ملورین ها در ایران

3,930

تلفظ ملورین به فارسی

ملورین

ریشه اسم ملورین

فارسی

تلفظ ملورین به انگلیسی

/melorin/

رنگ اسم ملورین

قرمز

ابجد اسم ملورین

336

ابجد وسیط اسم ملورین

36

ابجد صغیر اسم ملورین

21

درباره نام ملورین

ملورین یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم ملورین دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم ملورین که در انگلیسی به صورت melorin نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 3,930 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم ملورین

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم ملورین و معنی اسم ملورین

ریشه اسم ملورین

همانطور که گفتیم ریشه اسم ملورین فارسی می باشد و تلفظ ملورین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " ملورین " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /melorin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم ملورین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم ملورین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم ملورین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم ملورین در واژه‌نامه آزاد :
بلورین. نوعی مروارید گرانبها


معنی اسم ملورین در ثبت احوال

در بعضی از مناطق سیستان و بلوچستان به معنی دانه مروارید و مروارید سیاه می‌باشد.

حروف ابجد و طالع بینی نام ملورین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم ملورین عدد " 336 " و ابجد وسیط " 36 " ، ابجد صغیر " 21 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم ملورین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم ملورین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم ملورین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم ملورین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

هاله و خرمن ماه

نام انوشیروان دادگر، نام قلعه شروان

دلیل، حجت، روشنی

درخشان، روشن و تابان، درخشنده

ترکیب دو اسم محمد و مرصاد (ستوده و کمینگاه)

سرزمين ماد، نام زن آخرين پادشاه ماد

انجمن، مجمع، مرد مبارز

درخت عناب، مهمانی، سور، غذا

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید