محمد پیمان

ترکیب دو اسم محمد و پیمان (ستوده و قرارداد)

جنسیت اسم محمد پیمان

پسر

محمد پیمان به انگلیسی

mohammad-peyman

تعداد محمد پیمان ها در ایران

534

تلفظ محمد پیمان به فارسی

محمّدپيمان

ریشه اسم محمد پیمان

فارسی , عربی

تلفظ محمد پیمان به انگلیسی

/m.-peymān/

رنگ اسم محمد پیمان

نارنجی

ابجد اسم محمد پیمان

195

ابجد وسیط اسم محمد پیمان

41

ابجد صغیر اسم محمد پیمان

35

درباره نام محمد پیمان

محمد پیمان یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم محمد پیمان پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم محمد پیمان که در انگلیسی به صورت mohammad-peyman نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی , عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 534 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم محمد پیمان

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم محمد پیمان و معنی اسم محمد پیمان

ریشه اسم محمد پیمان

همانطور که گفتیم ریشه اسم محمد پیمان فارسی , عربی می باشد و تلفظ محمد پیمان در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " محمّدپيمان " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /m.-peymān/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم محمد پیمان بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم محمد پیمان در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم محمد پیمان در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم محمد و پیمان:
محمد: ستوده، بسیار تحسین شده، نام پیامبر اسلام(ص)، نام سوره چهل و هفتم قرآن مجید
پیمان: شرط، عهد، معاهده، قرارداد، میثاق، عهده، قرارداد، قول وقراری برای انجام کاری

معنی اسم محمد پیمان در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، ا محمّد و پيمان.

حروف ابجد و طالع بینی نام محمد پیمان

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم محمد پیمان عدد " 195 " و ابجد وسیط " 41 " ، ابجد صغیر " 35 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم محمد پیمان گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم محمد پیمان چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم محمد پیمان

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم محمد پیمان

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

یاری خدا ، پیروزی خداوند

مقدس، دارای تقدس و پاكی

(به مجاز) قبله، عبادت‌گاه، پیشگاه مجلس

آن که چهره ای زیبا چون پری دارد، زیبا رو

ترکیب دو اسم امیر و یاسین (فرمانده و از اسامی حضرت رسول (ص))

گواه، (به مجاز) محبوب، خداي تعالي، عالی

حالت دلپذیر در چیزی یا کسی، زیبایی، نمایان شدن، آشکار کردن

ماه آرام، خوشبخت

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید