محمد پدرام

ترکیب دو اسم محمد و پدرام (ستوده و آراسته)

جنسیت اسم محمد پدرام

پسر

محمد پدرام به انگلیسی

mohammad-pedram

تعداد محمد پدرام ها در ایران

855

تلفظ محمد پدرام به فارسی

محمّدپدرام

ریشه اسم محمد پدرام

فارسی , عربی

تلفظ محمد پدرام به انگلیسی

/m.-pedrām/

رنگ اسم محمد پدرام

بنفش

ابجد اسم محمد پدرام

339

ابجد وسیط اسم محمد پدرام

41

ابجد صغیر اسم محمد پدرام

35

درباره نام محمد پدرام

محمد پدرام یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم محمد پدرام را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم محمد پدرام، به خاطر ریشه فارسی , عربی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 855 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم محمد پدرام

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم محمد پدرام و معنی اسم محمد پدرام

ریشه اسم محمد پدرام

همانطور که گفتیم ریشه اسم محمد پدرام فارسی , عربی می باشد و تلفظ محمد پدرام در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " محمّدپدرام " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /m.-pedrām/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم محمد پدرام بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم محمد پدرام در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم محمد پدرام در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم محمد و پدرام:
محمد: ستوده، بسیار تحسین شده، نام پیامبر اسلام(ص)، نام سوره چهل و هفتم قرآن مجید
پدرام: آراسته، نیکو، خوشدل، شاد، سرسبز وخرم، مبارک، فرخ، خجسته، شادی، خوشحالی

معنی اسم محمد پدرام در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، ا محمّد و پدرام.

حروف ابجد و طالع بینی نام محمد پدرام

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم محمد پدرام عدد " 339 " و ابجد وسیط " 41 " ، ابجد صغیر " 35 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم محمد پدرام گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم محمد پدرام چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم محمد پدرام

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم محمد پدرام

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

یاد شاه

مورد قبول، پذيرفته شده

خوش رنگ

نیکی و بخشش خداوند

آرزو، انتظار

دلسوز

جمع اسم

عاقل، خردمند، دانشمند، فرزانه

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید