محمد فرید

ترکیب دو اسم محمد و فرید ( ستوده و بی مانند )

جنسیت اسم محمد فرید

پسر

محمد فرید به انگلیسی

mohammad-farid

تعداد محمد فرید ها در ایران

1,042

تلفظ محمد فرید به فارسی

محمّدفريد

ریشه اسم محمد فرید

عربی

تلفظ محمد فرید به انگلیسی

/m.-farid/

رنگ اسم محمد فرید

سبز

ابجد اسم محمد فرید

386

ابجد وسیط اسم محمد فرید

50

ابجد صغیر اسم محمد فرید

35

درباره نام محمد فرید

محمد فرید یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم محمد فرید پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم محمد فرید که در انگلیسی به صورت mohammad-farid نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,042 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم محمد فرید

فردی بسیار وقت شناس هستید . نامی که رنگش سبز است متعلق به شخصی می باشد که از نظر نظم فردی و نظم کاری در رده ی بسیار بالایی قرار دارد. سعی ذاتی شما در رسیدگی به امور مختلف در زمان مقتضی می باشد و هیچگاه رسیدگی سریع امور را از دست نمیدهید. شرکت کارخانه یا هر اموری که در آن حضور داشته باشید متکی به زمان شناسی و وقت شناسی بسیار دقیق شما خواهند بود. شخصیت آرام و دقیق رنگ سبز سبب شده است که اطرافیانتان اعتمادی وافر به شما داشته باشند و برای حل مشکلاتشان همواره در پی شما باشند. این را به یاد داشته باشید که شما توانایی های وصف ناپذیری دارید ، پس بر توانایی های خود بیفزایید و آنها را پر و بال دهید که موفقیت شما تضمینیست.

اسم محمد فرید و معنی اسم محمد فرید

ریشه اسم محمد فرید

همانطور که گفتیم ریشه اسم محمد فرید عربی می باشد و تلفظ محمد فرید در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " محمّدفريد " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /m.-farid/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم محمد فرید بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم محمد فرید در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم محمد فرید در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم محمد و فرید :
محمد: ستوده، بسیار تحسین شده، نام پیامبر اسلام(ص)، نام سوره چهل و هفتم قرآن مجید
فرید: یگانه، یکتا، بی نظیر، بی‌مانند

معنی اسم محمد فرید در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، ا محمّد و فريد.

حروف ابجد و طالع بینی نام محمد فرید

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم محمد فرید عدد " 386 " و ابجد وسیط " 50 " ، ابجد صغیر " 35 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم محمد فرید گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم محمد فرید چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم محمد فرید

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم محمد فرید

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

زن زیبا و سپید اندام، حور

از شخصیت‌های شاهنامه، نام چهارمين پسر كيقباد، مرد همیشه پیروز، آرام گرفتن، دلیر

ارشک

بچه مار، بچه اژدها، نام خلیفه سوم

جوان بخت، پیروز بخت

مهربان

مثل ماه، همانند ماه، مهسا، زیبارو

دشت و صحرا، نام یکی از حكمای قديم يونان

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید