محمد فرزین

ترکیب دو اسم محمد و فرزین (ستوده و فروزان)

جنسیت اسم محمد فرزین

پسر

محمد فرزین به انگلیسی

mohammad-farzin

تعداد محمد فرزین ها در ایران

681

تلفظ محمد فرزین به فارسی

محمّدفَرزین

ریشه اسم محمد فرزین

فارسی , عربی

تلفظ محمد فرزین به انگلیسی

/m.-farzin/

رنگ اسم محمد فرزین

سبز

ابجد اسم محمد فرزین

439

ابجد وسیط اسم محمد فرزین

55

ابجد صغیر اسم محمد فرزین

43

درباره نام محمد فرزین

محمد فرزین یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم محمد فرزین پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم محمد فرزین که در انگلیسی به صورت mohammad-farzin نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی , عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 681 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم محمد فرزین

فردی بسیار وقت شناس هستید . نامی که رنگش سبز است متعلق به شخصی می باشد که از نظر نظم فردی و نظم کاری در رده ی بسیار بالایی قرار دارد. سعی ذاتی شما در رسیدگی به امور مختلف در زمان مقتضی می باشد و هیچگاه رسیدگی سریع امور را از دست نمیدهید. شرکت کارخانه یا هر اموری که در آن حضور داشته باشید متکی به زمان شناسی و وقت شناسی بسیار دقیق شما خواهند بود. شخصیت آرام و دقیق رنگ سبز سبب شده است که اطرافیانتان اعتمادی وافر به شما داشته باشند و برای حل مشکلاتشان همواره در پی شما باشند. این را به یاد داشته باشید که شما توانایی های وصف ناپذیری دارید ، پس بر توانایی های خود بیفزایید و آنها را پر و بال دهید که موفقیت شما تضمینیست.

اسم محمد فرزین و معنی اسم محمد فرزین

ریشه اسم محمد فرزین

همانطور که گفتیم ریشه اسم محمد فرزین فارسی , عربی می باشد و تلفظ محمد فرزین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " محمّدفَرزین " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /m.-farzin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم محمد فرزین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم محمد فرزین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم محمد فرزین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم محمد و فرزین:
محمد: ستوده، بسیار تحسین شده، نام پیامبر اسلام(ص)، نام سوره چهل و هفتم قرآن مجید
فرزین: فروزان، مهره ای در بازی شطرنج، وزیر

معنی اسم محمد فرزین در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، ا محمّد و فرزین.

حروف ابجد و طالع بینی نام محمد فرزین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم محمد فرزین عدد " 439 " و ابجد وسیط " 55 " ، ابجد صغیر " 43 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم محمد فرزین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم محمد فرزین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم محمد فرزین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم محمد فرزین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

با وقار، بردبار

رادترین، بخشنده ترین، صمغ درخت

مانند پادشاهان، سروران و بزرگان

بزرگی، عظمت، شرم و حیا

مجلس، بزم، انجمن، مجمع

عنوانی که به شاه‌زادگان دوره صفوی و قاجار داده می شد

بنده‌ی خدا، نام یکی از فرشتگان مقرب الهی

زیبارو، آتشین، سرخ‌روی

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید