محمد فرزاد

ترکیب دو اسم محمد و فرزاد (ستوده و با جلال)

جنسیت اسم محمد فرزاد

پسر

محمد فرزاد به انگلیسی

mohammad-farzad

تعداد محمد فرزاد ها در ایران

900

تلفظ محمد فرزاد به فارسی

محمّدفرزاد

ریشه اسم محمد فرزاد

فارسی , عربی

تلفظ محمد فرزاد به انگلیسی

/m.-farzād/

رنگ اسم محمد فرزاد

قرمز

ابجد اسم محمد فرزاد

384

ابجد وسیط اسم محمد فرزاد

48

ابجد صغیر اسم محمد فرزاد

42

درباره نام محمد فرزاد

محمد فرزاد یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم محمد فرزاد را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم محمد فرزاد، به خاطر ریشه فارسی , عربی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 900 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم محمد فرزاد

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم محمد فرزاد و معنی اسم محمد فرزاد

ریشه اسم محمد فرزاد

همانطور که گفتیم ریشه اسم محمد فرزاد فارسی , عربی می باشد و تلفظ محمد فرزاد در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " محمّدفرزاد " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /m.-farzād/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم محمد فرزاد بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم محمد فرزاد در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم محمد فرزاد در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم محمد و فرزاد:
محمد: ستوده، بسیار تحسین شده، نام پیامبر اسلام(ص)، نام سوره چهل و هفتم قرآن مجید
فرزاد: با جلال و شکوه زاده شده، زاده‌ی با فر و شکوه و عظمت

معنی اسم محمد فرزاد در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، ا محمّد و فرزاد.

حروف ابجد و طالع بینی نام محمد فرزاد

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم محمد فرزاد عدد " 384 " و ابجد وسیط " 48 " ، ابجد صغیر " 42 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم محمد فرزاد گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم محمد فرزاد چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم محمد فرزاد

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم محمد فرزاد

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

بلندترین نقطه کوه

نهاد، سرشت، طبیعت

انگبین، (به مجاز) بسيار شيرين و خوش مزه، بسيار دوست داشتنی

بانوی اصیل، خویشاوند و نزدیک

كسي كه همدم و مونس ايل و طايفه است

ترکیب دو اسم محمد و خلیل (ستوده و دوست)

آن که مراقبت یا حفاظت از کسی جایی یا چیزی را بر عهده دارد، نگهبان

آفریننده، صنعتگر

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید