محمد عامر

ترکیب دو اسم محمد و عامر (ستوده و آباد کننده)

جنسیت اسم محمد عامر

پسر

محمد عامر به انگلیسی

mohammad-amer

تعداد محمد عامر ها در ایران

2,196

تلفظ محمد عامر به فارسی

محمّدعامر

ریشه اسم محمد عامر

عربی

تلفظ محمد عامر به انگلیسی

/m.-āmer/

رنگ اسم محمد عامر

زرد

ابجد اسم محمد عامر

403

ابجد وسیط اسم محمد عامر

43

ابجد صغیر اسم محمد عامر

34

درباره نام محمد عامر

محمد عامر یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم محمد عامر پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم محمد عامر که در انگلیسی به صورت mohammad-amer نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 2,196 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم محمد عامر

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم محمد عامر و معنی اسم محمد عامر

ریشه اسم محمد عامر

همانطور که گفتیم ریشه اسم محمد عامر عربی می باشد و تلفظ محمد عامر در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " محمّدعامر " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /m.-āmer/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم محمد عامر بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم محمد عامر در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم محمد عامر در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم محمد و عامر:
محمد: ستوده، بسیار تحسین شده، نام پیامبر اسلام(ص)، نام سوره چهل و هفتم قرآن مجید
عامر: آباد کننده، معمور، آبادان، بسیار عمر کننده

معنی اسم محمد عامر در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، ا محمّد و عامر.

حروف ابجد و طالع بینی نام محمد عامر

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم محمد عامر عدد " 403 " و ابجد وسیط " 43 " ، ابجد صغیر " 34 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم محمد عامر گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم محمد عامر چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم محمد عامر

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم محمد عامر

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

روان بخش، شادی آور

دارای ناز و زيبايي فراوان، (به مجاز) جذاب

گل سرخ، ناز و کرشمه

گرد آفرید، از شخصیتهای شاهنامه

ترکیب دو اسم امیر و اسماعیل (فرمانروا و شنونده امر خدا)

خجسته و مبارک شمردن

برجسته، مشهور، بزرگوار، شريف

خوب، نیکو، مانند نیک

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید