محمدرافع

ترکیب دو اسم محمد و رافع (ستوده و فرازنده)

جنسیت اسم محمدرافع

پسر

محمدرافع به انگلیسی

mohammad-rafe

تعداد محمدرافع ها در ایران

10,551

تلفظ محمدرافع به فارسی

محمدرافع

ریشه اسم محمدرافع

عربی

تلفظ محمدرافع به انگلیسی

/m.-rafe/

رنگ اسم محمدرافع

آبی

ابجد اسم محمدرافع

443

ابجد وسیط اسم محمدرافع

47

ابجد صغیر اسم محمدرافع

38

درباره نام محمدرافع

محمدرافع یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم محمدرافع را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم محمدرافع، به خاطر ریشه عربی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 10,551 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم محمدرافع

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم محمدرافع و معنی اسم محمدرافع

ریشه اسم محمدرافع

همانطور که گفتیم ریشه اسم محمدرافع عربی می باشد و تلفظ محمدرافع در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " محمدرافع " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /m.-rafe/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم محمدرافع بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم محمدرافع در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم محمدرافع در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم محمد و رافع:
محمد: ستوده، بسیار تحسین شده، نام پیامبر اسلام(ص)، نام سوره چهل و هفتم قرآن مجید
رافع: فرازنده، دادخواه، رساننده حدیث از حضرت رسول (ص)

معنی اسم محمدرافع در ثبت احوال

متاسفانه در سامانه ثبت احوال درباره اسم محمدرافع معنی ثبت نشده است. 😥

حروف ابجد و طالع بینی نام محمدرافع

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم محمدرافع عدد " 443 " و ابجد وسیط " 47 " ، ابجد صغیر " 38 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم محمدرافع گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم محمدرافع چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم محمدرافع

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم محمدرافع

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

مریم گلی، نام گیاهی معطر و دارویی است که گل هایی به رنگ آبیِ مایل به بنفش دارد

زنی كه چشمانی درشت و زيبا داشته باشد

خان و بزرگ ایل

بزرگوار، از اسامی خداوند

سیراب، شاداب، تر و تازه

فرمان‌بردار، مطیع، عبد، بنده

فلزی سفید رنگ و گران بها

افتخار پدر، موجب آسايش و شادكامی پدر، عزيزِ پدر، دختر نازنین بابا

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید