ماه نوش

ماه جاويدان و هميشگی، (به مجاز) زيباروی، هميشه زيبا

جنسیت اسم ماه نوش

دختر

ماه نوش به انگلیسی

mah-nush

تعداد ماه نوش ها در ایران

1,419

تلفظ ماه نوش به فارسی

ماه‌نوش

ریشه اسم ماه نوش

فارسی

تلفظ ماه نوش به انگلیسی

/m.-nuš/

رنگ اسم ماه نوش

آبی

ابجد اسم ماه نوش

402

ابجد وسیط اسم ماه نوش

18

ابجد صغیر اسم ماه نوش

24

درباره نام ماه نوش

ماه نوش یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم ماه نوش را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم ماه نوش، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 1,419 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم ماه نوش

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم ماه نوش و معنی اسم ماه نوش

ریشه اسم ماه نوش

همانطور که گفتیم ریشه اسم ماه نوش فارسی می باشد و تلفظ ماه نوش در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " ماه‌نوش " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /m.-nuš/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم ماه نوش بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم ماه نوش در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم ماه نوش در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ماه + نوش: ماه جاوید، (به مجاز) دختر زیبارو، دارای چهره ای همچون ماه

معنی اسم ماه نوش در ثبت احوال

۱- ماه جاويدان و هميشگي؛ ۲- (به مجاز) زيباروي هميشه زيبا.

حروف ابجد و طالع بینی نام ماه نوش

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم ماه نوش عدد " 402 " و ابجد وسیط " 18 " ، ابجد صغیر " 24 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم ماه نوش گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم ماه نوش چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم ماه نوش

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم ماه نوش

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

خیر، احسان، خوبی، نيكوكاری، ثواب

جنگل

بانو، زن

لایق، محبت، دوست داشته شده

پیروز، حمایت شده از سوی خداوند

کوه بلند و بزرگ، نام رشته كوهی در شمال ايران، نام پهلوانی افسانه‌ای

دارای ناز شاهانه، موجب فخر شاه، نام یکی از نواهای موسیقی ایرانی

رئیس قوم آریایی

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید