ماه منظر

ماهرو، ماهچهر

جنسیت اسم ماه منظر

دختر

ماه منظر به انگلیسی

mah-manzar

تعداد ماه منظر ها در ایران

3,154

تلفظ ماه منظر به فارسی

ماه‌منظر

ریشه اسم ماه منظر

فارسی , عربی

تلفظ ماه منظر به انگلیسی

/m.-manzar/

رنگ اسم ماه منظر

طلایی

ابجد اسم ماه منظر

1236

ابجد وسیط اسم ماه منظر

24

ابجد صغیر اسم ماه منظر

21

درباره نام ماه منظر

ماه منظر یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم ماه منظر را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم ماه منظر، به خاطر ریشه فارسی , عربی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 3,154 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم ماه منظر

رنگ نام شما طلایی می باشد ، طلایی رنگ طلاست و شما همچون طلا در بین اطرافیانتان میدرخشید . کمال گرایی بالایی که دارید در کنار رفتار و کلام صحیح که برگرفته از فرهنگ بالای خانواده ی شما می باشد سبب شده است که در انتخاب دوستان و اطرافیانتان محتاطتر باشید و افرادی متناسب با شخصیت خودتان در کنارتان باشند. دید شما به زندگی می تواند شما را به یک آموزگار یا یک آموزش دهنده ی خبره تبدیل کند که دانش آموزان خود را در جهت رسیدن به بالاترین مقام ها تربیت خواهد کرد.

اسم ماه منظر و معنی اسم ماه منظر

ریشه اسم ماه منظر

همانطور که گفتیم ریشه اسم ماه منظر فارسی , عربی می باشد و تلفظ ماه منظر در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " ماه‌منظر " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /m.-manzar/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم ماه منظر بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم ماه منظر در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم ماه منظر در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم ماه منظر در لغت نامه دهخدا :
ماهرو. ماه چهر. ماه دیدار


معنی اسم ماه منظر در فرهنگ فارسی :
آنچه که دارای منظری چون ماه باشد

معنی اسم ماه منظر در ثبت احوال

آنچه كه داراي منظري چون ماه باشد، ماه چهر.
+ آ ماه چهر.

حروف ابجد و طالع بینی نام ماه منظر

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم ماه منظر عدد " 1236 " و ابجد وسیط " 24 " ، ابجد صغیر " 21 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم ماه منظر گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم ماه منظر چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم ماه منظر

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم ماه منظر

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

جهد کننده، کوشا، ساعی

آزادی، آزادگی، آزاد مردی

روشنی، تابش، نور، پرتو، شعله‌ی آتش، (به مجاز) رونق

مانند آب، (مجاز) زیبا و با طراوت

ستاره مرکزی منظومه شمسی، آفتابِ درخشان، (به مجاز) زیبارو

غلبه کننده بر دیگری در جنگ، فاتح، پیروز، مسلط، چیره

سزاوار، آراسته، زیبا، شایسته

آرزومند، متوقع، منتظر

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید