مادیار

ياور و كمك كننده مادر

جنسیت اسم مادیار

پسر

مادیار به انگلیسی

madyar

تعداد مادیار ها در ایران

2,366

تلفظ مادیار به فارسی

ماديار

ریشه اسم مادیار

فارسی

تلفظ مادیار به انگلیسی

/mādyār/

رنگ اسم مادیار

سبز

ابجد اسم مادیار

256

ابجد وسیط اسم مادیار

28

ابجد صغیر اسم مادیار

13

درباره نام مادیار

مادیار یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم مادیار پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم مادیار که در انگلیسی به صورت madyar نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 2,366 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم مادیار

فردی بسیار وقت شناس هستید . نامی که رنگش سبز است متعلق به شخصی می باشد که از نظر نظم فردی و نظم کاری در رده ی بسیار بالایی قرار دارد. سعی ذاتی شما در رسیدگی به امور مختلف در زمان مقتضی می باشد و هیچگاه رسیدگی سریع امور را از دست نمیدهید. شرکت کارخانه یا هر اموری که در آن حضور داشته باشید متکی به زمان شناسی و وقت شناسی بسیار دقیق شما خواهند بود. شخصیت آرام و دقیق رنگ سبز سبب شده است که اطرافیانتان اعتمادی وافر به شما داشته باشند و برای حل مشکلاتشان همواره در پی شما باشند. این را به یاد داشته باشید که شما توانایی های وصف ناپذیری دارید ، پس بر توانایی های خود بیفزایید و آنها را پر و بال دهید که موفقیت شما تضمینیست.

اسم مادیار و معنی اسم مادیار

ریشه اسم مادیار

همانطور که گفتیم ریشه اسم مادیار فارسی می باشد و تلفظ مادیار در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " ماديار " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /mādyār/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم مادیار بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم مادیار در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم مادیار در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم مادیار در واژه نامه آزاد:
مادیار از دو کلمه ماد + یار تشکیل شده است و به معنی های:دوست دار قوم ماد و یا یاری رسان قوم ماد، است.


معنی اسم مادیار در ثبت احوال

(ماد = مادر + يار = كمك كننده، ياور، مددكار) ياور و كمك كننده مادر، مددكار براي مادر.

حروف ابجد و طالع بینی نام مادیار

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم مادیار عدد " 256 " و ابجد وسیط " 28 " ، ابجد صغیر " 13 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم مادیار گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم مادیار چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم مادیار

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم مادیار

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم امیر و مسعود (پادشاه و نيک‌بخت)

آرام، آهسته، بردبار

زهره، ناهید، رب النوع عشق در نزد یونانی‌ها

بزرگوار، از اسامی خداوند

کمک کردن، یاری يافتن، نصرت يافتن، پيروزی يافتن

فرشته جهان

آنچه به روان انسان شادابی و طراوت می بخشد، جانبخش، مفرح

دانشمند، حکیم، دانا

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید