لیلوفر

منسوب به نیلوفر، پیچک، نام نوعی گل، نام یکی از جشن های ایرانیان قدیم

جنسیت اسم لیلوفر

دختر

لیلوفر به انگلیسی

lilufar

تعداد لیلوفر ها در ایران

558

تلفظ لیلوفر به فارسی

ليلوفر

ریشه اسم لیلوفر

فارسی , سانسکریت

تلفظ لیلوفر به انگلیسی

/lilufar/

رنگ اسم لیلوفر

قرمز

ابجد اسم لیلوفر

356

ابجد وسیط اسم لیلوفر

44

ابجد صغیر اسم لیلوفر

23

درباره نام لیلوفر

لیلوفر یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم لیلوفر را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم لیلوفر، به خاطر ریشه فارسی , سانسکریت اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 558 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم لیلوفر

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم لیلوفر و معنی اسم لیلوفر

ریشه اسم لیلوفر

همانطور که گفتیم ریشه اسم لیلوفر فارسی , سانسکریت می باشد و تلفظ لیلوفر در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " ليلوفر " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /lilufar/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم لیلوفر بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم لیلوفر در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم لیلوفر در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

منسوب به نیلوفر
نیلوفر: گیاهی است که مانند پیچک به اشیاء اطراف خود می پیچد و بالا می رود. همچنین نام یکی از جشنهای ایرانیان

معنی اسم لیلوفر در ثبت احوال

(= نيلوفر)، ( نيلوفر.

حروف ابجد و طالع بینی نام لیلوفر

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم لیلوفر عدد " 356 " و ابجد وسیط " 44 " ، ابجد صغیر " 23 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
اشخاصی که اسامی‌شان با حرف “ل” آغاز می‌شود، ظاهر زیبایی دارند و از رفتار خوبی برخوردارند. آن‌ها به خانواده‌شان بسیار وابسته‌اند و در برخی موارد مغرور و خودستایی می‌کنند، همچنین ارزش پول‌های خود را نمی‌دانند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم لیلوفر گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم لیلوفر چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم لیلوفر

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم لیلوفر

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

پاکدامن، آن كه از ارتكاب گناه و خطا پرهيز كند، دیندار، پرهیزکار، عارف، دانشمند

ترکیب دو اسم محمد و نصیر (ستوده و یاور)

ترکیب دو اسم غلام و محمد (ارادتمند و ستوده)

بزرگ‌تر، لقب حضرت زينب (س)

بانو، زن

صف شکن، (به مجاز) شجاع و دلیر، از القاب حضرت علی (ع)

زیبا رویان، خوب‌رویان، هاله دور ماه

بانگ بلند، نعره، فریاد

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید