لاوین

نوازشگر، آواز خواندن همراه با نوازش

جنسیت اسم لاوین

دختر

لاوین به انگلیسی

lavin

تعداد لاوین ها در ایران

8,704

تلفظ لاوین به فارسی

لاوين

ریشه اسم لاوین

کردی

تلفظ لاوین به انگلیسی

/lāvin/

رنگ اسم لاوین

بنفش

ابجد اسم لاوین

97

ابجد وسیط اسم لاوین

25

ابجد صغیر اسم لاوین

16

درباره نام لاوین

لاوین یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم لاوین را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم لاوین، به خاطر ریشه کردی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 8,704 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم لاوین

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم لاوین و معنی اسم لاوین

ریشه اسم لاوین

همانطور که گفتیم ریشه اسم لاوین کردی می باشد و تلفظ لاوین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " لاوين " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /lāvin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم لاوین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم لاوین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم لاوین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم لاوین در لغت‌نامه دهخدا :
نام ناحیه‌ای مرزی در مغرب ایران. (جغرافیای غرب ایران ص ۱۳۵-۱۳۶).

معنی اسم لاوین در فرهنگ فارسی :
نام ناحیتی سر حدی بمغرب ایران.

نوازشگر، آواز خواندن همراه با نوازش

معنی اسم لاوین در ثبت احوال

(اَعلام) نام يكي از مناطق مرزي غرب ايران.

حروف ابجد و طالع بینی نام لاوین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم لاوین عدد " 97 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
اشخاصی که اسامی‌شان با حرف “ل” آغاز می‌شود، ظاهر زیبایی دارند و از رفتار خوبی برخوردارند. آن‌ها به خانواده‌شان بسیار وابسته‌اند و در برخی موارد مغرور و خودستایی می‌کنند، همچنین ارزش پول‌های خود را نمی‌دانند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم لاوین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم لاوین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم لاوین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم لاوین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

نظير، مانند، همسر، همدم، رفيق

درخشان، نورانی، باهوش، سفید

اهورامزدا، نام دیگر سیاره مشتری، نام روز اول از هرماه خورشیدی

بنده‌ی مالک

نام یکی از پیغمبران باستانی ایران

منسوب به حور، زن زیبای بهشتی، (به‌مجاز) زیبارو و پری‌گونه

بسيار خوش‌بو و معطر

ترکیب دو اسم فاطمه و سما ( رانده شده از آتش و آسمان )

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید