فوژان

بانگ بلند، نعره، فریاد

جنسیت اسم فوژان

دختر

فوژان به انگلیسی

fuzhan

تعداد فوژان ها در ایران

1,478

تلفظ فوژان به فارسی

فوژان

ریشه اسم فوژان

فارسی

تلفظ فوژان به انگلیسی

/fužān/

رنگ اسم فوژان

نارنجی

ابجد اسم فوژان

137

ابجد وسیط اسم فوژان

25

ابجد صغیر اسم فوژان

25

درباره نام فوژان

فوژان یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم فوژان را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم فوژان، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 1,478 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم فوژان

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم فوژان و معنی اسم فوژان

ریشه اسم فوژان

همانطور که گفتیم ریشه اسم فوژان فارسی می باشد و تلفظ فوژان در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فوژان " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /fužān/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فوژان بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فوژان در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فوژان در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

فریاد، صدا، بانگ عظیم، نعره

معنی اسم فوژان در ثبت احوال

فرياد، آه و بانگ بلند.

حروف ابجد و طالع بینی نام فوژان

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فوژان عدد " 137 " و ابجد وسیط " 25 " ، ابجد صغیر " 25 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فوژان گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فوژان چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فوژان

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فوژان

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

علم خداوند، دانش، راستی، درستی، کلام موافق حق

همنشین، همدم، آتش

دوستدار

مانند آب پاک و زلال

نام نوعی گل خوش‌بو، به مجاز چشم معشوق

پاک، پاکیزه، نیکو

مونث مومن، زنی که بخدا و رسول ایمان دارد

نجات دهنده، منجی موعود در دين زرتشتي

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید