فریور

درستكار، صحيح العمل

جنسیت اسم فریور

پسر

فریور به انگلیسی

farivar

تعداد فریور ها در ایران

866

تلفظ فریور به فارسی

فَريوَر

ریشه اسم فریور

فارسی

تلفظ فریور به انگلیسی

/farivar/

رنگ اسم فریور

سبز

ابجد اسم فریور

496

ابجد وسیط اسم فریور

40

ابجد صغیر اسم فریور

19

درباره نام فریور

فریور یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم فریور را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم فریور، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 866 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم فریور

فردی بسیار وقت شناس هستید . نامی که رنگش سبز است متعلق به شخصی می باشد که از نظر نظم فردی و نظم کاری در رده ی بسیار بالایی قرار دارد. سعی ذاتی شما در رسیدگی به امور مختلف در زمان مقتضی می باشد و هیچگاه رسیدگی سریع امور را از دست نمیدهید. شرکت کارخانه یا هر اموری که در آن حضور داشته باشید متکی به زمان شناسی و وقت شناسی بسیار دقیق شما خواهند بود. شخصیت آرام و دقیق رنگ سبز سبب شده است که اطرافیانتان اعتمادی وافر به شما داشته باشند و برای حل مشکلاتشان همواره در پی شما باشند. این را به یاد داشته باشید که شما توانایی های وصف ناپذیری دارید ، پس بر توانایی های خود بیفزایید و آنها را پر و بال دهید که موفقیت شما تضمینیست.

اسم فریور و معنی اسم فریور

ریشه اسم فریور

همانطور که گفتیم ریشه اسم فریور فارسی می باشد و تلفظ فریور در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فَريوَر " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /farivar/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فریور بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فریور در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فریور در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم فریور در لغت نامه دهخدا:
راست و درست باشد، ظاهراً از برساخته ها فرقه آذر کیوان است، نام گیاهی خوشبو هم هست.

معنی اسم فریور در فرهنگ فارسی:
راست و درست

معنی اسم فریور در ثبت احوال

(دساتیر) راست، درست.
[از برخاسته‌هاي فرقه آذركيوان ـ برهان چ.
معين].

حروف ابجد و طالع بینی نام فریور

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فریور عدد " 496 " و ابجد وسیط " 40 " ، ابجد صغیر " 19 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فریور گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فریور چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فریور

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فریور

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

رها شده از گرفتاری یا چیزی آزاردهنده، فارغ و آسوده

دانا، دانشمند، آگاه

ترکیب دو اسم امیر و فاضل (پادشاه و دارای فضیلت و برتری)

هنگام صبح زود، سپیده دم، صبح زود

مؤنث فائض، فيض رسان، فايده بخش

منسوب به فرید، يگانه، يكتا، بی‌نظير، بی‌مانند

ترکیب دو اسم علی و پارسا (بلندقدر و دانشمند)

مانند عشق،مبارز بزرگ

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید