فرین

(به مجاز) دارای شكوه و جلال، با شکوه

جنسیت اسم فرین

دختر

فرین به انگلیسی

farin

تعداد فرین ها در ایران

1,972

تلفظ فرین به فارسی

فَرين

ریشه اسم فرین

فارسی

تلفظ فرین به انگلیسی

/farin/

رنگ اسم فرین

آبی

ابجد اسم فرین

340

ابجد وسیط اسم فرین

28

ابجد صغیر اسم فرین

16

درباره نام فرین

فرین یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم فرین را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم فرین، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 1,972 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم فرین

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم فرین و معنی اسم فرین

ریشه اسم فرین

همانطور که گفتیم ریشه اسم فرین فارسی می باشد و تلفظ فرین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فَرين " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /farin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فرین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فرین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فرین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم فرین در واژه نامه آزاد:
فَر (با زبر ف) دز زبان پهلوی باستان و تالشی امروزین:خوب، نیک و نیکو، بهتر؛ خوبترین، بهترین، نیکترین و نیکوترین. شکوه دین ،یگانه ،ماه اول فروردین

معنی اسم فرین در لغت نامه دهخدا:
تابه ٔ سفالین که در وی نان پزند.معنی اسم فرین در ثبت احوال

(فر= شكوه و جلال + ين (پسوند نسبت))، ۱- (به مجاز) داراي شكوه و جلال؛ ۲- تابه‌اي از سفال براي پختن نان.

حروف ابجد و طالع بینی نام فرین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فرین عدد " 340 " و ابجد وسیط " 28 " ، ابجد صغیر " 16 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فرین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فرین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فرین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فرین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

مبارک، خجسته، همایون

نخل هندی، فوفل، شاهزاده

آتش، نام آتشکده ی بزرگ ایران

باور، گرایش، اعتقاد

ترکیب دو اسم محمد و سروش (ستوده و پیام آور)

سوشیانت، نجات دهنده

جوانمرد و بخشنده، دارای آثارِ مفيد، پر بركت

ملايم طبع

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید