فرینوش

خجسته، شکوهمند، مبارک

جنسیت اسم فرینوش

دختر

فرینوش به انگلیسی

fari nush

تعداد فرینوش ها در ایران

1,008

تلفظ فرینوش به فارسی

فرينوش

ریشه اسم فرینوش

فارسی

تلفظ فرینوش به انگلیسی

/fari nuš/

رنگ اسم فرینوش

قرمز

ابجد اسم فرینوش

646

ابجد وسیط اسم فرینوش

34

ابجد صغیر اسم فرینوش

25

درباره نام فرینوش

فرینوش یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم فرینوش دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم فرینوش که در انگلیسی به صورت fari nush نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,008 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم فرینوش

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم فرینوش و معنی اسم فرینوش

ریشه اسم فرینوش

همانطور که گفتیم ریشه اسم فرینوش فارسی می باشد و تلفظ فرینوش در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فرينوش " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /fari nuš/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فرینوش بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فرینوش در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فرینوش در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

فری (شکوهمند) + نوش (عسل، از مصدر نوشیدن)
دارای شکوه خوشایند، مبارک، خجسته

معنی اسم فرینوش در ثبت احوال

(فري = خجسته، مبارك، داراي خجستگي و شكوه، شكوهمند و خجسته + نوش = جاويد) ويژگي آن كه داراي خجستگي و شكوهمندي جاويد و ماندگار است.

حروف ابجد و طالع بینی نام فرینوش

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فرینوش عدد " 646 " و ابجد وسیط " 34 " ، ابجد صغیر " 25 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فرینوش گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فرینوش چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فرینوش

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فرینوش

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

زاده مهر و محبت، زاده خورشید

خانه ی پدری، جگر گوشه و عزیز

زیرک، باهوش

نام یکی از عارفان و پارسایان، از یاران پیامبر (ص)

حوری زیبا چشم

قناعت کننده، خرسند، راضی

نام محلی در کنار راه قزوین و همدان

آن‌ که پیکری زیبا مانند ماه دارد، (به مجاز) معشوق زيبا

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید