فریمهر

خورشید با شکوه

جنسیت اسم فریمهر

دختر

فریمهر به انگلیسی

fari mehr

تعداد فریمهر ها در ایران

624

تلفظ فریمهر به فارسی

فَري‌مهر

ریشه اسم فریمهر

مازندرانی

تلفظ فریمهر به انگلیسی

/fari mehr/

رنگ اسم فریمهر

زرد

ابجد اسم فریمهر

535

ابجد وسیط اسم فریمهر

43

ابجد صغیر اسم فریمهر

22

درباره نام فریمهر

فریمهر یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم فریمهر را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم فریمهر، به خاطر ریشه مازندرانی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 624 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم فریمهر

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم فریمهر و معنی اسم فریمهر

ریشه اسم فریمهر

همانطور که گفتیم ریشه اسم فریمهر مازندرانی می باشد و تلفظ فریمهر در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فَري‌مهر " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /fari mehr/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فریمهر بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فریمهر در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فریمهر در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

خورشید با شکوه و خجسته، آفتاب شکوهمند و مبارک، (به مجاز) زیبارو.

معنی اسم فریمهر در ثبت احوال

(فري= خجسته، مبارك، داراي خجستگي و شكوه، شكوهمند و خجسته + مهر = خورشيد)، 1- خورشيد با شكوه و خجسته، آفتاب شكوهمند و مبارك؛ 2- (به مجاز) زيبارو.

حروف ابجد و طالع بینی نام فریمهر

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فریمهر عدد " 535 " و ابجد وسیط " 43 " ، ابجد صغیر " 22 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فریمهر گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فریمهر چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فریمهر

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فریمهر

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

مهربان، بخشاینده

هر گلي كه سرخ باشد

منسوب به کتان، (به مجاز) زیبا و باطراوت

نور چشمهایم

تکه گل، قطعه گل، زیبا و باطراوت

آتش، نام آتشکده ی بزرگ ایران

ترکیب دو اسم محمد و حمید (ستوده و فرخنده)

نام دریاچه ٔ بزرگ مشهور به دریای آرال

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید