فریدا

منسوب به فرید، يگانه، يكتا، بی‌نظير، بی‌مانند

جنسیت اسم فریدا

دختر

فریدا به انگلیسی

farida

تعداد فریدا ها در ایران

1,290

تلفظ فریدا به فارسی

فَريدا

ریشه اسم فریدا

فارسی , عربی

تلفظ فریدا به انگلیسی

/faridā/

رنگ اسم فریدا

آبی

ابجد اسم فریدا

295

ابجد وسیط اسم فریدا

31

ابجد صغیر اسم فریدا

16

درباره نام فریدا

فریدا یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم فریدا دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم فریدا که در انگلیسی به صورت farida نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی , عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,290 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم فریدا

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم فریدا و معنی اسم فریدا

ریشه اسم فریدا

همانطور که گفتیم ریشه اسم فریدا فارسی , عربی می باشد و تلفظ فریدا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فَريدا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /faridā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فریدا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فریدا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فریدا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

منسوب به فرید
فرید: یگانه، یکتا، بی‌نظیر، بی‌مانند


یگانه در دین، بی نظیر در دین داری و دین ورزی

معنی اسم فریدا در ثبت احوال

(فريد + ا (پسوند نسبت))، منسوب به فريد، فريد.

حروف ابجد و طالع بینی نام فریدا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فریدا عدد " 295 " و ابجد وسیط " 31 " ، ابجد صغیر " 16 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فریدا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فریدا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فریدا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فریدا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

مؤنث صالح، شایسته و درستکار، نیک، خوب، دارای اعتقاد و عمل درست دینی

حمد و ستایش خداوند

نام سردار اردشیر دوم پادشاه ساسانی، دانا و خردمند

شريف، بزرگوار، آگاه، هوشيار

راهنما، رهبر، هدایت کننده، از نام‌های پروردگار، لقب امام دهم شيعيان

آن که سیما و چهره او چون ماه زیباست

معروف، نامدار

روز و روشنایی

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید