فروهر

نگهداری كردن

جنسیت اسم فروهر

پسر

فروهر به انگلیسی

foruhar

تعداد فروهر ها در ایران

594

تلفظ فروهر به فارسی

فروهَر

ریشه اسم فروهر

پهلوی , اوستایی

تلفظ فروهر به انگلیسی

/foruhar/

رنگ اسم فروهر

طلایی

ابجد اسم فروهر

491

ابجد وسیط اسم فروهر

35

ابجد صغیر اسم فروهر

23

درباره نام فروهر

فروهر یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم فروهر پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم فروهر که در انگلیسی به صورت foruhar نوشته میشود و به دلیل ریشه پهلوی , اوستایی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 594 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم فروهر

رنگ نام شما طلایی می باشد ، طلایی رنگ طلاست و شما همچون طلا در بین اطرافیانتان میدرخشید . کمال گرایی بالایی که دارید در کنار رفتار و کلام صحیح که برگرفته از فرهنگ بالای خانواده ی شما می باشد سبب شده است که در انتخاب دوستان و اطرافیانتان محتاطتر باشید و افرادی متناسب با شخصیت خودتان در کنارتان باشند. دید شما به زندگی می تواند شما را به یک آموزگار یا یک آموزش دهنده ی خبره تبدیل کند که دانش آموزان خود را در جهت رسیدن به بالاترین مقام ها تربیت خواهد کرد.

اسم فروهر و معنی اسم فروهر

ریشه اسم فروهر

همانطور که گفتیم ریشه اسم فروهر پهلوی , اوستایی می باشد و تلفظ فروهر در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فروهَر " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /foruhar/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فروهر بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فروهر در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فروهر در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

نگهداری کردن، پناه بخشیدن، در دین زرتشت نام صورت غیرمادی مخلوقاتی که برای محافظت از آسمان فرود می آیند.

معنی اسم فروهر در ثبت احوال

۱- نگهداري كردن؛ ۲- پناه بخشيدن؛ ۳- (در اديان) در دين زرتشت، صورت غير مادي هر يك از مخلوقات كه براي محافظت از آسمان فرود مي‌آيد،

حروف ابجد و طالع بینی نام فروهر

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فروهر عدد " 491 " و ابجد وسیط " 35 " ، ابجد صغیر " 23 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فروهر گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فروهر چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فروهر

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فروهر

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

با شرم و حیا

آراسته، مزین

یاری، یاری کردن، نام صد و دهمین سوره قرآن مجید

دیدار، روی، طلوع، چهره

ترکیب دو اسم فرح و ناز (شادمانی و کرشمه)

حمد، ستايش

ترکیب دو اسم محمد و عابد (ستوده و زاهد)

مانند مینا، نام گلی است

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید