فروغ اعظم

ترکیب دو اسم فروغ و اعظم ( روشنایی و بزرگتر )

جنسیت اسم فروغ اعظم

دختر

فروغ اعظم به انگلیسی

forugh-aezam

تعداد فروغ اعظم ها در ایران

1,126

تلفظ فروغ اعظم به فارسی

فروغ‌اعظم

ریشه اسم فروغ اعظم

فارسی , عربی

تلفظ فروغ اعظم به انگلیسی

/f.-aezam/

رنگ اسم فروغ اعظم

بنفش

ابجد اسم فروغ اعظم

2297

ابجد وسیط اسم فروغ اعظم

41

ابجد صغیر اسم فروغ اعظم

29

درباره نام فروغ اعظم

فروغ اعظم یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم فروغ اعظم را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم فروغ اعظم، به خاطر ریشه فارسی , عربی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 1,126 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم فروغ اعظم

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم فروغ اعظم و معنی اسم فروغ اعظم

ریشه اسم فروغ اعظم

همانطور که گفتیم ریشه اسم فروغ اعظم فارسی , عربی می باشد و تلفظ فروغ اعظم در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فروغ‌اعظم " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /f.-aezam/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فروغ اعظم بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فروغ اعظم در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فروغ اعظم در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم فروغ و اعظم :
فروغ: روشنی ،تابش ،نور ، پرتو، شعله ی آتش، (به مجاز) رونق
اعظم: بزرگ تر، بزرگوارتر، از صفات خدوند

معنی اسم فروغ اعظم در ثبت احوال

(فروغ= (غ فروغ) + اعظم= بزرگوارتر، بزرگتر، بزرگوار، بزرگ) 1- ويژگي آن كه داراي درخشندگي و روشنايي زياد است؛ 2- (به مجاز) زيبارو.

حروف ابجد و طالع بینی نام فروغ اعظم

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فروغ اعظم عدد " 2297 " و ابجد وسیط " 41 " ، ابجد صغیر " 29 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فروغ اعظم گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فروغ اعظم چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فروغ اعظم

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فروغ اعظم

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

روزها و آفتاب

مهربانی، لطف

داراي ناز و غمزه و كرشمه‌ي خوب، خوش و موزون

خشنود، راضی

مکان آریاییان، نام کشور و سرزمین عزیز ما

ترکیب دو اسم عزت و الله (بزرگواری و خدا)

سربلند، مفتخر

شاب، ظریف، خوب، نیک، دلاور، جوان

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید