فرنام

بهترین نام، بالاترین نام

جنسیت اسم فرنام

پسر

فرنام به انگلیسی

far nam

تعداد فرنام ها در ایران

6,819

تلفظ فرنام به فارسی

فَرنام

ریشه اسم فرنام

فارسی

تلفظ فرنام به انگلیسی

/far nām/

رنگ اسم فرنام

بنفش

ابجد اسم فرنام

371

ابجد وسیط اسم فرنام

23

ابجد صغیر اسم فرنام

20

درباره نام فرنام

فرنام یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم فرنام پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم فرنام که در انگلیسی به صورت far nam نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 6,819 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم فرنام

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم فرنام و معنی اسم فرنام

ریشه اسم فرنام

همانطور که گفتیم ریشه اسم فرنام فارسی می باشد و تلفظ فرنام در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فَرنام " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /far nām/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فرنام بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فرنام در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فرنام در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

بهترین نام، بالاترین نام، دارای نام باشکوه و زیبا، نام یکی از سرداران شاپور

معنی اسم فرنام در ثبت احوال

بهترين نام، بالاترين نام.

حروف ابجد و طالع بینی نام فرنام

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فرنام عدد " 371 " و ابجد وسیط " 23 " ، ابجد صغیر " 20 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فرنام گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فرنام چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فرنام

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فرنام

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

داد، انصاف، شرم، حیا، لطف

راستی، حقیقی، واقعی

پيوستن، عهد و پيمان

جوانمرد صالح و شايسته

بنده‌ي خداي گرامی دارنده

نام نوعی گیاه که عطر گل های آن در شب بیشتر است.

بخشش، دارایی، آسایش

یقین، اعتقاد

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید