فرسام

دارای شکوه و عظمتی چون سام

جنسیت اسم فرسام

پسر

فرسام به انگلیسی

farsam

تعداد فرسام ها در ایران

31,186

تلفظ فرسام به فارسی

فَرسام

ریشه اسم فرسام

فارسی

تلفظ فرسام به انگلیسی

/far sam/

رنگ اسم فرسام

زرد

ابجد اسم فرسام

381

ابجد وسیط اسم فرسام

21

ابجد صغیر اسم فرسام

21

درباره نام فرسام

فرسام یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم فرسام را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم فرسام، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 31,186 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم فرسام

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم فرسام و معنی اسم فرسام

ریشه اسم فرسام

همانطور که گفتیم ریشه اسم فرسام فارسی می باشد و تلفظ فرسام در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فَرسام " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /far sam/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فرسام بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فرسام در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فرسام در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

دارای شکوه و عظمتی چون سام

معنی اسم فرسام در ثبت احوال

متاسفانه در سامانه ثبت احوال درباره اسم فرسام معنی ثبت نشده است. 😥

حروف ابجد و طالع بینی نام فرسام

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فرسام عدد " 381 " و ابجد وسیط " 21 " ، ابجد صغیر " 21 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فرسام گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فرسام چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فرسام

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فرسام

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ساکنان آسمان، ملائکه، فرشتگان

مرد پاک

کسی که سرشت و خون او پاک است

نیک، نیکو

زیبایی جاوید و همیشگی، همیشه زیبارو

ترکیب دو اسم نصر و الله (یاری و خدا)

یاری خدا ، پیروزی خداوند

ترکیب دو اسم امیر و احسان (فرمانروا و بخشش)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید