فرساد

حکیم، دانشمند، دانا

جنسیت اسم فرساد

پسر

فرساد به انگلیسی

farsad

تعداد فرساد ها در ایران

1,134

تلفظ فرساد به فارسی

فَرساد

ریشه اسم فرساد

فارسی

تلفظ فرساد به انگلیسی

/farsād/

رنگ اسم فرساد

زرد

ابجد اسم فرساد

345

ابجد وسیط اسم فرساد

21

ابجد صغیر اسم فرساد

21

درباره نام فرساد

فرساد یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم فرساد پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم فرساد که در انگلیسی به صورت farsad نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,134 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم فرساد

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم فرساد و معنی اسم فرساد

ریشه اسم فرساد

همانطور که گفتیم ریشه اسم فرساد فارسی می باشد و تلفظ فرساد در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فَرساد " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /farsād/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فرساد بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فرساد در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فرساد در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم فرساد در لغت نامه دهخدا:
دانا و دانشمند و حکیم و عاقل، نام درختی است که آن را توت گویند.

معنی اسم فرساد در ثبت احوال

۱- حكيم، دانشمند، دانا، عاقل؛ ۲- نام درختي (توت)، [از برساخته‌هاي دساتير ـ برهان چ.
معين].

حروف ابجد و طالع بینی نام فرساد

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فرساد عدد " 345 " و ابجد وسیط " 21 " ، ابجد صغیر " 21 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فرساد گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فرساد چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فرساد

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فرساد

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

نرم خو، صلح جو

رستگار، چیره

ابدی، جاویدان، زن مورد اطمینان و درست‌کار

آواز، بانگ، فریاد

خورشید زنان، (به مجاز) زن زیباروی

زیور و زینت

خورشید آریایی، بانوی درخشان

یاد ایل

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید