فردیس

فردوس، بهشت

جنسیت اسم فردیس

دختر

فردیس به انگلیسی

fardis

تعداد فردیس ها در ایران

988

تلفظ فردیس به فارسی

فَرديس

ریشه اسم فردیس

فارسی

تلفظ فردیس به انگلیسی

/fardis/

رنگ اسم فردیس

آبی

ابجد اسم فردیس

354

ابجد وسیط اسم فردیس

30

ابجد صغیر اسم فردیس

21

درباره نام فردیس

فردیس یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم فردیس دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم فردیس که در انگلیسی به صورت fardis نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 988 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم فردیس

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم فردیس و معنی اسم فردیس

ریشه اسم فردیس

همانطور که گفتیم ریشه اسم فردیس فارسی می باشد و تلفظ فردیس در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فَرديس " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /fardis/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فردیس بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فردیس در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فردیس در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

پردیس، فردوس، بهشت

معنی اسم فردیس در لغت نامه دهخدا:
دهی است از دهستان شهر ورامین در استان تهران

معنی اسم فردیس در ثبت احوال

پرديس، فردوس، بهشت.

حروف ابجد و طالع بینی نام فردیس

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فردیس عدد " 354 " و ابجد وسیط " 30 " ، ابجد صغیر " 21 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فردیس گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فردیس چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فردیس

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فردیس

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم محمد و موسی ( ستوده و از آب گرفته شده )

منسوب به فرید، يگانه، يكتا، بی‌نظير، بی‌مانند

آمرزنده و بخشاینده، از نامهای خداوند

بزرگی و بخشندگی خداوند

بستگان، اقوام، نزديكان

ماه، نور ماه، (به مجاز) زیبا، نهر آب

عظمت، بزرگی، (به مجاز) خداوند

در امان تو، در پناه تو

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید