فرتاش

وجودی که در برابر عدم است

جنسیت اسم فرتاش

پسر

فرتاش به انگلیسی

fartash

تعداد فرتاش ها در ایران

669

تلفظ فرتاش به فارسی

فَرتاش

ریشه اسم فرتاش

فارسی

تلفظ فرتاش به انگلیسی

/fartāš/

رنگ اسم فرتاش

قرمز

ابجد اسم فرتاش

981

ابجد وسیط اسم فرتاش

21

ابجد صغیر اسم فرتاش

18

درباره نام فرتاش

فرتاش یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم فرتاش پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم فرتاش که در انگلیسی به صورت fartash نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 669 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم فرتاش

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم فرتاش و معنی اسم فرتاش

ریشه اسم فرتاش

همانطور که گفتیم ریشه اسم فرتاش فارسی می باشد و تلفظ فرتاش در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فَرتاش " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /fartāš/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فرتاش بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فرتاش در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فرتاش در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

وجودی که در برابر عدم است

معنی اسم فرتاش در ثبت احوال

وجود كه در برابر عدم است.
(از بر ساخته‌ي فرقه آذركيوان ـ برهان.
چ معين.)

حروف ابجد و طالع بینی نام فرتاش

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فرتاش عدد " 981 " و ابجد وسیط " 21 " ، ابجد صغیر " 18 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فرتاش گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فرتاش چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فرتاش

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فرتاش

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

داده خورشید، نام یکی از پادشاهان طبرستان

ترکیب دو اسم محمد و بشیر( ستوده و مژده دهنده)

کامل، تمام، نام یکی از اصحاب حضرت علی (ع)

بانوی اصیل، خویشاوند و نزدیک

ترکیب دو اسم محمد و جاوید (ستوده و جاودان)

یکتا، بی‌نظیر، بی‌همتا، صميمي، همدل

افسانه، داستان، (به مجاز) مشهور

پسرِ سام، زال

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید