فرانه

پروانه، فرانک

جنسیت اسم فرانه

دختر

فرانه به انگلیسی

farane

تعداد فرانه ها در ایران

1,528

تلفظ فرانه به فارسی

فَرانه

ریشه اسم فرانه

فارسی

تلفظ فرانه به انگلیسی

/farāne/

رنگ اسم فرانه

نارنجی

ابجد اسم فرانه

336

ابجد وسیط اسم فرانه

24

ابجد صغیر اسم فرانه

21

درباره نام فرانه

فرانه یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم فرانه را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم فرانه، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 1,528 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم فرانه

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم فرانه و معنی اسم فرانه

ریشه اسم فرانه

همانطور که گفتیم ریشه اسم فرانه فارسی می باشد و تلفظ فرانه در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فَرانه " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /farāne/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فرانه بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فرانه در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فرانه در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم فرانه در لغت نامه دهخدا:
پروانه، فرانک، فرانق، سیاه گوش

معنی اسم فرانه در ثبت احوال

پروانه، فرانك، فرانق.

حروف ابجد و طالع بینی نام فرانه

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فرانه عدد " 336 " و ابجد وسیط " 24 " ، ابجد صغیر " 21 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فرانه گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فرانه چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فرانه

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فرانه

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

پارچه ابریشمی دارای نقش و نگار

رزیتا، گل رز کوچک

همچون دل، مثل قلب، (به مجاز) داراي احساس و عاطفه

ترکیب دو اسم سام و راد (آتش و جوانمرد)

ترکیب دو اسم محمد و کمال (ستوده و نهایت)

ظرفی که در آن شراب می‌نوشند، جام شراب

بهشت، باغ ها، دل، قلب

ترکیب دو اسم فاطمه و نسا (رانده شده از آتش و زنان)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید