فایدیم

گل نیلوفر، نام همسر کبوجیه پادشاه هخامنشی

جنسیت اسم فایدیم

دختر

فایدیم به انگلیسی

faydim

تعداد فایدیم ها در ایران

663

تلفظ فایدیم به فارسی

فايديم

ریشه اسم فایدیم

فارسی

تلفظ فایدیم به انگلیسی

/fāydim/

رنگ اسم فایدیم

زرد

ابجد اسم فایدیم

145

ابجد وسیط اسم فایدیم

37

ابجد صغیر اسم فایدیم

19

درباره نام فایدیم

فایدیم یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم فایدیم را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم فایدیم، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 663 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم فایدیم

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم فایدیم و معنی اسم فایدیم

ریشه اسم فایدیم

همانطور که گفتیم ریشه اسم فایدیم فارسی می باشد و تلفظ فایدیم در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فايديم " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /fāydim/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فایدیم بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فایدیم در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فایدیم در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

گل نیلوفر، نام همسر کبوجیه پادشاه هخامنشی

معنی اسم فایدیم در ثبت احوال

(اَعلام) نام زن كمبوجيه‌ي سوّم.

حروف ابجد و طالع بینی نام فایدیم

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فایدیم عدد " 145 " و ابجد وسیط " 37 " ، ابجد صغیر " 19 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فایدیم گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فایدیم چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فایدیم

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فایدیم

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

شکرگزاری کردن، ستایش کردن، (الحمد) نام اولین سوره‌ی قرآن مجید

فکر، خیال، شور و شوق، علاقه‌ی شدید به کسی یا چیزی، عشق

افشاننده، پريشان، پراكنده، آشفته

ترکیب دو اسم امین و طاها (امانتدار و نام پیامبر)

رهبر، راهنما

داریوش، نام پادشاهی پیش از ساسانیان

ترکیب دو اسم محمد و رحمان (ستوده و مهربان)

بانوی با وقار، متین، موقر، خوش نظر، خو

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید