فانیذ

قند، شکر

جنسیت اسم فانیذ

دختر

فانیذ به انگلیسی

faniz

تعداد فانیذ ها در ایران

609

تلفظ فانیذ به فارسی

فانيذ

ریشه اسم فانیذ

عربی

تلفظ فانیذ به انگلیسی

/fāniz/

رنگ اسم فانیذ

نیلی

ابجد اسم فانیذ

841

ابجد وسیط اسم فانیذ

25

ابجد صغیر اسم فانیذ

22

درباره نام فانیذ

فانیذ یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم فانیذ دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم فانیذ که در انگلیسی به صورت faniz نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 609 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم فانیذ

آرامش در تمامی جنبه های زندگی افرادی که رنگ نام آنها نیلی است نمایان می باشد. هوش بالا و دارا بودن حس ششم قدرتمند سبب شده است که علاقه ی بسیاری به کمک کردن افراد دیگر داشته باشید . توانایی حل مسئله و همینطور آرامش در انجام آنها سبب شده است که موفقیت های بسیاری را کسب کنید. رنگ نیلی در دنیای عرفان مختص عارفانی می باشد که در جهت ایجاد شادی در بین مردم گام برمیدارند و در اصطلاح بین مردم شخصیتی دوست داشتنی دارند.

اسم فانیذ و معنی اسم فانیذ

ریشه اسم فانیذ

همانطور که گفتیم ریشه اسم فانیذ عربی می باشد و تلفظ فانیذ در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فانيذ " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /fāniz/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فانیذ بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فانیذ در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فانیذ در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معرب پانید
قند سفید، شکر، شیره نیشکر

معنی اسم فانیذ در ثبت احوال

(معرب پانيذ)، پانيذ.

حروف ابجد و طالع بینی نام فانیذ

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فانیذ عدد " 841 " و ابجد وسیط " 25 " ، ابجد صغیر " 22 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فانیذ گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فانیذ چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فانیذ

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فانیذ

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم امیر و ارشیا (پادشاه و تخت و اورنگ پادشاهان)

بخشنده، امیدوار

حاکم، سلطان، فرمانروا، شاهنشاه، پادشاه

ترکیب دو اسم یگانه و فاطمه (بی همتا و رانده شده از آتش)

بسیار راست گو، لقب حضرت فاطمه (س) و حضرت مريم مادر حضرت عيسي (ع)

گوهرها، سنگ ها و زیورآلات قیمتی و زینتی

دارای شکوه و شوکت

دعا کننده، ستاینده، آخرين ماه، زیبا روی

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید