فاطمه یاس

ترکیب دو اسم فاطمه و یاس (رانده شده از آتش و گلی خوشبو)

جنسیت اسم فاطمه یاس

دختر

فاطمه یاس به انگلیسی

fateme-yas

تعداد فاطمه یاس ها در ایران

2,272

تلفظ فاطمه یاس به فارسی

فاطمه یاس

ریشه اسم فاطمه یاس

فارسی , عربی

تلفظ فاطمه یاس به انگلیسی

/f.-yās/

رنگ اسم فاطمه یاس

نارنجی

ابجد اسم فاطمه یاس

206

ابجد وسیط اسم فاطمه یاس

38

ابجد صغیر اسم فاطمه یاس

26

درباره نام فاطمه یاس

فاطمه یاس یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم فاطمه یاس دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم فاطمه یاس که در انگلیسی به صورت fateme-yas نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی , عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 2,272 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم فاطمه یاس

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم فاطمه یاس و معنی اسم فاطمه یاس

ریشه اسم فاطمه یاس

همانطور که گفتیم ریشه اسم فاطمه یاس فارسی , عربی می باشد و تلفظ فاطمه یاس در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فاطمه یاس " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /f.-yās/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فاطمه یاس بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فاطمه یاس در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فاطمه یاس در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم فاطمه و یاس:
فاطمه: رانده شده از آتش، نام دختر پیامبر اسلام (ص)، از شیر گرفته شده، زنی که بچه دو ساله خود را از شیر گرفته باشد
یاس: گلی زینتی با رنگ‌های زرد، سرخ، سفید، و بنفش و بسیار خوشبو، گل منسوب به حضرت زهرا (س)

معنی اسم فاطمه یاس در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، فاطمه و یاس.

حروف ابجد و طالع بینی نام فاطمه یاس

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فاطمه یاس عدد " 206 " و ابجد وسیط " 38 " ، ابجد صغیر " 26 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فاطمه یاس گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فاطمه یاس چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فاطمه یاس

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فاطمه یاس

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

پاك و مقدس، منزه

صاحب زمین وملک، کشاورز

منسوب به نور، روشن، درخشان، (به مجاز) زیباروی

آسايش، صلح، آشتی، مايه‌ی آرامش

پادشاه بزرگ و والامقام، پادشاه عادل، نام پادشاه سوم از سلسله کیان

ترکیب دو اسم محمد و طه (ستوده و طاها)

جاه و جلال، شکوه، عظمت

افسانه، داستان، (به مجاز) مشهور

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید