فاطمه کوثر

ترکیب دو اسم فاطمه و کوثر (رانده شده از آتش و خیر فراوان)

جنسیت اسم فاطمه کوثر

دختر

فاطمه کوثر به انگلیسی

fateme-kowsar

تعداد فاطمه کوثر ها در ایران

1,710

تلفظ فاطمه کوثر به فارسی

فاطمه کوثر

ریشه اسم فاطمه کوثر

عربی

تلفظ فاطمه کوثر به انگلیسی

/f.-ko(w)sar/

رنگ اسم فاطمه کوثر

آبی

ابجد اسم فاطمه کوثر

861

ابجد وسیط اسم فاطمه کوثر

57

ابجد صغیر اسم فاطمه کوثر

33

درباره نام فاطمه کوثر

فاطمه کوثر یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم فاطمه کوثر دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم فاطمه کوثر که در انگلیسی به صورت fateme-kowsar نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,710 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم فاطمه کوثر

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم فاطمه کوثر و معنی اسم فاطمه کوثر

ریشه اسم فاطمه کوثر

همانطور که گفتیم ریشه اسم فاطمه کوثر عربی می باشد و تلفظ فاطمه کوثر در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فاطمه کوثر " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /f.-ko(w)sar/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فاطمه کوثر بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فاطمه کوثر در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فاطمه کوثر در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم فاطمه و کوثر:
فاطمه: رانده شده از آتش، نام دختر پیامبر اسلام (ص)، از شیر گرفته شده، زنی که بچه دو ساله خود را از شیر گرفته باشد
کوثر: خیر فراوان، نیکوکار و بخشنده، نام چشمه‌ای در بهشت، نام سوره صد و هشتم قرآن مجید، لقب حضرت فاطمه (س)

معنی اسم فاطمه کوثر در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، فاطمه و کوثر.

حروف ابجد و طالع بینی نام فاطمه کوثر

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فاطمه کوثر عدد " 861 " و ابجد وسیط " 57 " ، ابجد صغیر " 33 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فاطمه کوثر گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فاطمه کوثر چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فاطمه کوثر

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فاطمه کوثر

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

اختر، اقبال، کوکب

اهل طریقت

سهم ها، بهره ها، تیرهای کمان

(به مجاز) آن كه بتوان بر او تكيه كرد، تکیه‌گاه، ستون

آن که چهره و صورتی زیبا چون ماه دارد

منسوب به ثمین، گران‌بها

منسوب به ماه، زيبارو

ماما، دایه، سرافرازی

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید