فاطمه سنا

ترکیب دو اسم فاطمه و سنا (رانده شده از آتش و روشنایی)

جنسیت اسم فاطمه سنا

دختر

فاطمه سنا به انگلیسی

fateme-sana

تعداد فاطمه سنا ها در ایران

1,748

تلفظ فاطمه سنا به فارسی

فاطمه سَنا

ریشه اسم فاطمه سنا

عربی

تلفظ فاطمه سنا به انگلیسی

/f.-sanā/

رنگ اسم فاطمه سنا

سبز

ابجد اسم فاطمه سنا

246

ابجد وسیط اسم فاطمه سنا

30

ابجد صغیر اسم فاطمه سنا

30

درباره نام فاطمه سنا

فاطمه سنا یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم فاطمه سنا دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم فاطمه سنا که در انگلیسی به صورت fateme-sana نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,748 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم فاطمه سنا

فردی بسیار وقت شناس هستید . نامی که رنگش سبز است متعلق به شخصی می باشد که از نظر نظم فردی و نظم کاری در رده ی بسیار بالایی قرار دارد. سعی ذاتی شما در رسیدگی به امور مختلف در زمان مقتضی می باشد و هیچگاه رسیدگی سریع امور را از دست نمیدهید. شرکت کارخانه یا هر اموری که در آن حضور داشته باشید متکی به زمان شناسی و وقت شناسی بسیار دقیق شما خواهند بود. شخصیت آرام و دقیق رنگ سبز سبب شده است که اطرافیانتان اعتمادی وافر به شما داشته باشند و برای حل مشکلاتشان همواره در پی شما باشند. این را به یاد داشته باشید که شما توانایی های وصف ناپذیری دارید ، پس بر توانایی های خود بیفزایید و آنها را پر و بال دهید که موفقیت شما تضمینیست.

اسم فاطمه سنا و معنی اسم فاطمه سنا

ریشه اسم فاطمه سنا

همانطور که گفتیم ریشه اسم فاطمه سنا عربی می باشد و تلفظ فاطمه سنا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فاطمه سَنا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /f.-sanā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فاطمه سنا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فاطمه سنا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فاطمه سنا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم فاطمه و سنا:
فاطمه: رانده شده از آتش، نام دختر پیامبر اسلام(ص)، از شیر گرفته شده، زنی که بچه دو ساله خود را از شیر گرفته باشد
سنا: روشنایی، فروغ، بلندی، نام گیاهی دارویی از خانواده گل ارغوان

معنی اسم فاطمه سنا در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، فاطمه و سنا.

حروف ابجد و طالع بینی نام فاطمه سنا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فاطمه سنا عدد " 246 " و ابجد وسیط " 30 " ، ابجد صغیر " 30 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فاطمه سنا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فاطمه سنا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فاطمه سنا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فاطمه سنا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

خان، امپراطور

جوان بخت، پیروز بخت

حالت دلپذیر در چیزی یا کسی، زیبایی، نمایان شدن، آشکار کردن

توانا، نيرومند

نورِ دین، روشنایی و فروغ دین

يابنده، بهره‌مند، كسی كه به مقصود و مطلوب خود برسد

ترکیب دو اسم محمد و بنیامین (ستوده و برادر حضرت یوسف)

زن شجاع

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید