فاطمه ثمین

ترکیب دو اسم فاطمه و ثمین (رانده شده از آتش و گرانبها)

جنسیت اسم فاطمه ثمین

دختر

فاطمه ثمین به انگلیسی

fateme-samin

تعداد فاطمه ثمین ها در ایران

885

تلفظ فاطمه ثمین به فارسی

فاطمه ثَمین

ریشه اسم فاطمه ثمین

عربی

تلفظ فاطمه ثمین به انگلیسی

/f.-samin/

رنگ اسم فاطمه ثمین

نارنجی

ابجد اسم فاطمه ثمین

735

ابجد وسیط اسم فاطمه ثمین

51

ابجد صغیر اسم فاطمه ثمین

33

درباره نام فاطمه ثمین

فاطمه ثمین یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم فاطمه ثمین دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم فاطمه ثمین که در انگلیسی به صورت fateme-samin نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 885 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم فاطمه ثمین

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم فاطمه ثمین و معنی اسم فاطمه ثمین

ریشه اسم فاطمه ثمین

همانطور که گفتیم ریشه اسم فاطمه ثمین عربی می باشد و تلفظ فاطمه ثمین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فاطمه ثَمین " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /f.-samin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فاطمه ثمین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فاطمه ثمین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فاطمه ثمین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم فاطمه و ثمین:
فاطمه: رانده شده از آتش، نام دختر پیامبر اسلام(ص)، از شیر گرفته شده، زنی که بچه دو ساله خود را از شیر گرفته باشد
ثمین: گران بها، قیمتی، گران

معنی اسم فاطمه ثمین در ثبت احوال

۱- از نام‌هاي مركب، فاطمه و ثَمین؛ ۲- فاطمه ی گران بها و قیمتی.

حروف ابجد و طالع بینی نام فاطمه ثمین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فاطمه ثمین عدد " 735 " و ابجد وسیط " 51 " ، ابجد صغیر " 33 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فاطمه ثمین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فاطمه ثمین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فاطمه ثمین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فاطمه ثمین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

رقص گروهی، نوعی آهنگ، نام منطقه‌ای در کردستان

شادمانی، شادی، خوش و خرم

سورن، نام سردار دلیر ایرانی

ایرانی و جوانمرد

كنايه از زيبارو

رستگار، چیره

مونث اسمر زن گندم گون

کسی که سرشت و خون او پاک است

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید