فاران

كوهي است در شمال شرقي دشت فاران

جنسیت اسم فاران

پسر

فاران به انگلیسی

faran

تعداد فاران ها در ایران

897

تلفظ فاران به فارسی

فاران

ریشه اسم فاران

عبری

تلفظ فاران به انگلیسی

/fārān/

رنگ اسم فاران

سبز

ابجد اسم فاران

332

ابجد وسیط اسم فاران

20

ابجد صغیر اسم فاران

17

درباره نام فاران

فاران یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم فاران پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم فاران که در انگلیسی به صورت faran نوشته میشود و به دلیل ریشه عبری که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 897 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم فاران

فردی بسیار وقت شناس هستید . نامی که رنگش سبز است متعلق به شخصی می باشد که از نظر نظم فردی و نظم کاری در رده ی بسیار بالایی قرار دارد. سعی ذاتی شما در رسیدگی به امور مختلف در زمان مقتضی می باشد و هیچگاه رسیدگی سریع امور را از دست نمیدهید. شرکت کارخانه یا هر اموری که در آن حضور داشته باشید متکی به زمان شناسی و وقت شناسی بسیار دقیق شما خواهند بود. شخصیت آرام و دقیق رنگ سبز سبب شده است که اطرافیانتان اعتمادی وافر به شما داشته باشند و برای حل مشکلاتشان همواره در پی شما باشند. این را به یاد داشته باشید که شما توانایی های وصف ناپذیری دارید ، پس بر توانایی های خود بیفزایید و آنها را پر و بال دهید که موفقیت شما تضمینیست.

اسم فاران و معنی اسم فاران

ریشه اسم فاران

همانطور که گفتیم ریشه اسم فاران عبری می باشد و تلفظ فاران در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فاران " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /fārān/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فاران بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فاران در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فاران در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

موضع مغازه ها، نام دشتی که بنی اسرائیل در آن جا گردش می کردند.

معنی اسم فاران در ثبت احوال

(اَعلام) ۱) موضع مغاره‌ها [جاي غارها]؛ ۲) بياباني كه بني‌اسرائيل در آنجا گردش كردند؛ ۳) كوهي است در شمال شرقي دشت فاران كه آن را كوهِ مضرعه گويند.

حروف ابجد و طالع بینی نام فاران

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فاران عدد " 332 " و ابجد وسیط " 20 " ، ابجد صغیر " 17 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فاران گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فاران چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فاران

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فاران

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

زن رستگار، پیروز

ترکیب دو اسم امیر و صالح (پادشاه و شایسته)

بزرگوارتر، برتر، بلندتر، بالاتر، والا و باارزش

گیاهی است معطر از تیره ی چتریان

مونث مولود، آن که به دنیا آمده، زاده شده

گل شاد و خندان، شادان مثل گل، (به مجاز) زيبا و با طراوت

بزرگوار، عظمت، بزرگی

نغمه، آواز، ترانه

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید