علی عرشیا

ترکیب دو اسم علی و عرشیا (شریف و ملکوتی)

جنسیت اسم علی عرشیا

پسر

علی عرشیا به انگلیسی

ali-arshiya

تعداد علی عرشیا ها در ایران

582

تلفظ علی عرشیا به فارسی

علی عرشيا

ریشه اسم علی عرشیا

فارسی , عربی

تلفظ علی عرشیا به انگلیسی

/a.-aršiyā/

رنگ اسم علی عرشیا

بنفش

ابجد اسم علی عرشیا

691

ابجد وسیط اسم علی عرشیا

55

ابجد صغیر اسم علی عرشیا

25

درباره نام علی عرشیا

علی عرشیا یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم علی عرشیا را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم علی عرشیا، به خاطر ریشه فارسی , عربی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 582 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم علی عرشیا

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم علی عرشیا و معنی اسم علی عرشیا

ریشه اسم علی عرشیا

همانطور که گفتیم ریشه اسم علی عرشیا فارسی , عربی می باشد و تلفظ علی عرشیا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " علی عرشيا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /a.-aršiyā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم علی عرشیا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم علی عرشیا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم علی عرشیا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم علی و عرشیا:
علی: بلندقدر، شریف، بزرگوار، برتر، توانا، سخت و قوی، از نام های پروردگار، نام امام اول شیعیان، دارای علت، آسمان، مکان بلند
عرشیا: ملکوتی، آسمانی، منسوب به عرش.

معنی اسم علی عرشیا در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، علي و عرشيا.

حروف ابجد و طالع بینی نام علی عرشیا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم علی عرشیا عدد " 691 " و ابجد وسیط " 55 " ، ابجد صغیر " 25 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با حرف “ع” آغاز می‌شود، اخلاق خوبی دارند و در زندگی خود نظم و ترتیب را رعایت می‌کنند. این افراد اهل بخشش هستند و در روابط دوستانه پایدار و وفادار هستند. آن‌ها اهمیت زیادی به پول نمی‌دهند و آن را به سختی کسب کرده و خرج می‌کنند. زندگی آنان تحت فشارهای بسیار قرار می‌گیرد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم علی عرشیا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم علی عرشیا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم علی عرشیا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم علی عرشیا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

فدایی چشمان

عاقل، حکیم، دانشمند، دانا، خردمند

روينده، رويا

(به مجاز) بهار، روز نو، نام یکی از نواهای موسیقی

نیرومند، قدرتمند، توانا، دلیر

ترکیب دو اسم محمد و طالب (ستوده و خواستار)

چیز تازه پدید آمده، بی مانند در گذشته

رستگاری، نيك انجامی، سعادت

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید