عبدالمنان

بنده‌ي خداي نیکی کننده و نعمت دهنده

جنسیت اسم عبدالمنان

پسر

عبدالمنان به انگلیسی

abdolmanan

تعداد عبدالمنان ها در ایران

2,672

تلفظ عبدالمنان به فارسی

عبدالمنان

ریشه اسم عبدالمنان

عربی

تلفظ عبدالمنان به انگلیسی

/abdolmanān/

رنگ اسم عبدالمنان

آبی

ابجد اسم عبدالمنان

248

ابجد وسیط اسم عبدالمنان

32

ابجد صغیر اسم عبدالمنان

32

درباره نام عبدالمنان

عبدالمنان یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم عبدالمنان پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم عبدالمنان که در انگلیسی به صورت abdolmanan نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 2,672 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم عبدالمنان

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم عبدالمنان و معنی اسم عبدالمنان

ریشه اسم عبدالمنان

همانطور که گفتیم ریشه اسم عبدالمنان عربی می باشد و تلفظ عبدالمنان در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " عبدالمنان " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /abdolmanān/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم عبدالمنان بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم عبدالمنان در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم عبدالمنان در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

بنده‌ی خداوند نیکی کننده و نعمت دهنده.

معنی اسم عبدالمنان در ثبت احوال

بنده‌ي خداي نیکی کننده و نعمت دهنده.

حروف ابجد و طالع بینی نام عبدالمنان

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم عبدالمنان عدد " 248 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با حرف “ع” آغاز می‌شود، اخلاق خوبی دارند و در زندگی خود نظم و ترتیب را رعایت می‌کنند. این افراد اهل بخشش هستند و در روابط دوستانه پایدار و وفادار هستند. آن‌ها اهمیت زیادی به پول نمی‌دهند و آن را به سختی کسب کرده و خرج می‌کنند. زندگی آنان تحت فشارهای بسیار قرار می‌گیرد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم عبدالمنان گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم عبدالمنان چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم عبدالمنان

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم عبدالمنان

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

آیدین، روشن، مانند ماه درخشان

گل رو، زیبا روی

ستوده، از نام‌ها و صفات پروردگار

منسوب به رضوان، بهشتی، خشنودی

فرشته زیبا

برگزیده، پسندیده، لقب امام دوم شيعيان

ملاقات، ديدن يكديگر، ديدن، مشاهده، (به مجاز) چهره

ترکیب دو اسم محمد و آرتین (ستوده و پاک)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید