صبوره

صبور و شكيبا

جنسیت اسم صبوره

دختر

صبوره به انگلیسی

sabureh

تعداد صبوره ها در ایران

1,250

تلفظ صبوره به فارسی

صبوره

ریشه اسم صبوره

فارسی , عربی

تلفظ صبوره به انگلیسی

/sabure/

رنگ اسم صبوره

صورتی

ابجد اسم صبوره

303

ابجد وسیط اسم صبوره

27

ابجد صغیر اسم صبوره

15

درباره نام صبوره

صبوره یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم صبوره دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم صبوره که در انگلیسی به صورت sabureh نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی , عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,250 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم صبوره

از نظر قوای بدی شگفت انگیز هستی که آن هم نشأت گرفته از اراده بالای شماست. نیروی اراده ی شما سبب شده است که رویاهایی که دارید را به راحتی بدست آورید. با چنین خصوصیاتی شما یک مدیر واقعی هستید و میتوانید مسئولیت های مختلفی را به عهده گرفته و با یاری به دیگران آن ها را نیز در مسیر درست قرار دهید. از دیدگاه عاطفی قدرت بالایی دارید ، به عمق روابط عاطفی می روید، در حالی که در سمت مقابل با هر کسی نیز صمیمی نمی شوید.

اسم صبوره و معنی اسم صبوره

ریشه اسم صبوره

همانطور که گفتیم ریشه اسم صبوره فارسی , عربی می باشد و تلفظ صبوره در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " صبوره " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /sabure/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم صبوره بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم صبوره در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم صبوره در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

منسوب به صبور
صبور: صبر کننده، شکیبا، از نام‌های خداوند

معنی اسم صبوره در ثبت احوال

(صبور + ه (نسبت))، ۱- منسوب به صبور؛ ۲- (به مجاز) صبور و شكيبا.

حروف ابجد و طالع بینی نام صبوره

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم صبوره عدد " 303 " و ابجد وسیط " 27 " ، ابجد صغیر " 15 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ص” آغاز می‌شود، علاوه بر شجاع، خوش اخلاق و مهربان بودن، صفات اخلاقی دیگری نیز دارند. آنها بسیار دهن بین و زودباور هستند و همواره به تلاش برای پیشرفت مشغولند. این افراد همیشه در تلاش هستند تا به بهترین شکل ممکن به اهداف و آرزوهای خود برسند. آنها از همه چیز تصمیم‌گیری هوشمندانه و مسئولانه پشتیبانی می‌کنند و تمام تلاش خود را می‌کنند تا به دیگران کمک کنند و سعی کنند بهترین نتیجه را در موقعیت‌های چالش‌برانگیز به دست آورند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم صبوره گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم صبوره چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم صبوره

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم صبوره

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

دلیل، فتوا، پیشوا

مانند یار

آن که جهان تحت سلطه اوست و می تواند آن را به کسی ببخشد

پادشاه چون شير

سرزمین باشکوه

ستوده و پسنديده، حمد كننده، بسيار سپاسگزار پروردگار

منسوب به سال، سالانه

دختر شاد

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید