صابرین

بانوي صبور و شكيبا

جنسیت اسم صابرین

دختر

صابرین به انگلیسی

saberin

تعداد صابرین ها در ایران

868

تلفظ صابرین به فارسی

صابرين

ریشه اسم صابرین

عربی

تلفظ صابرین به انگلیسی

/sāberin/

رنگ اسم صابرین

آبی

ابجد اسم صابرین

353

ابجد وسیط اسم صابرین

29

ابجد صغیر اسم صابرین

11

درباره نام صابرین

صابرین یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم صابرین دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم صابرین که در انگلیسی به صورت saberin نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 868 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم صابرین

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم صابرین و معنی اسم صابرین

ریشه اسم صابرین

همانطور که گفتیم ریشه اسم صابرین عربی می باشد و تلفظ صابرین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " صابرين " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /sāberin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم صابرین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم صابرین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم صابرین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم صابرین در لغت نامه دهخدا:
جمع صابر
صابر: بردبار، پرشکیب، خویشتندار، شکیبا، صبور، متحمل

معنی اسم صابرین در فرهنگ فارسی:
جمع صابر در حالت نصبی و جری

معنی اسم صابرین در ثبت احوال

(جمع صابر)، صابر.

حروف ابجد و طالع بینی نام صابرین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم صابرین عدد " 353 " و ابجد وسیط " 29 " ، ابجد صغیر " 11 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ص” آغاز می‌شود، علاوه بر شجاع، خوش اخلاق و مهربان بودن، صفات اخلاقی دیگری نیز دارند. آنها بسیار دهن بین و زودباور هستند و همواره به تلاش برای پیشرفت مشغولند. این افراد همیشه در تلاش هستند تا به بهترین شکل ممکن به اهداف و آرزوهای خود برسند. آنها از همه چیز تصمیم‌گیری هوشمندانه و مسئولانه پشتیبانی می‌کنند و تمام تلاش خود را می‌کنند تا به دیگران کمک کنند و سعی کنند بهترین نتیجه را در موقعیت‌های چالش‌برانگیز به دست آورند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم صابرین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم صابرین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم صابرین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم صابرین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

امپراتور، حاکم

چراغ آیین

نوعی ساز بادی چوبی از خانواده نی

ترکیب دو اسم محمد و یاسان (ستوده و نام یکی از پیغمبران باستانی ایران)

ترکیب دو اسم محمد و پوریا (ستوده و بسیار دارنده)

آهسته و آرام

همیشه بهار، همیشه جوان، گیاهی که همیشه سبز است

شاه‌دانه

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید