شیلر

منطقه ای در کردستان، نام شاعر و نویسنده آلمانی

جنسیت اسم شیلر

دختر

شیلر به انگلیسی

shiler

تعداد شیلر ها در ایران

1,188

تلفظ شیلر به فارسی

شيلِر

ریشه اسم شیلر

فارسی

تلفظ شیلر به انگلیسی

/šiler/

رنگ اسم شیلر

بنفش

ابجد اسم شیلر

540

ابجد وسیط اسم شیلر

24

ابجد صغیر اسم شیلر

9

درباره نام شیلر

شیلر یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم شیلر دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم شیلر که در انگلیسی به صورت shiler نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,188 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم شیلر

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم شیلر و معنی اسم شیلر

ریشه اسم شیلر

همانطور که گفتیم ریشه اسم شیلر فارسی می باشد و تلفظ شیلر در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " شيلِر " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /šiler/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم شیلر بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم شیلر در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم شیلر در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم شیلر در لغت نامه دهخدا:
یوهان فریدریش. نویسنده و شاعر آلمانی شیلر از آغاز کودکی عشق سرشاری به نویسندگی و شعر داشت. وی هفت سال در مدرسه اشتوتگارت بسر برد و ابداً از مدرسه خارج نشد ولی عاقبت از آنجا گری خت و با گوته دوستی پیدا کرد و آن دو به طوری با هم دوست شدند که آثار ادبی خود را با موافقت هم انتشار می دادند.

معنی اسم شیلر در ثبت احوال

(آعلام) ناحیه‌اي مرزی در شمال شرقی عراق، به صورت پیش آمدگی در استان کردستان ایران، میان شهرستانهای بانه و مریوان.
رود شیلر در آن جریان جریان دارد و از شهرهای مهم آن سلیمانیه است.

حروف ابجد و طالع بینی نام شیلر

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم شیلر عدد " 540 " و ابجد وسیط " 24 " ، ابجد صغیر " 9 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد دارای یک زبان تند و تلخ هستند که باعث می‌شود در برخی مواقع آسیب دیده شوند. اما اگر اهمیت زبان خود را درک کنند و مراقب باشند، می‌توانند از مشکلات و بلاها دوری کنند. به رغم این ویژگی منفی، این افراد همچنان دارای طبع مهربانی هستند و به راحتی با دیگران ارتباط برقرار می‌کنند. این ویژگی موجب می‌شود که با همکاران و افراد مختلف به راحتی سازگار شوند و به تعامل خوبی دست یابند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم شیلر گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم شیلر چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم شیلر

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم شیلر

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

خردمند و بزرگوار، عاقل و گرامی

جنگجو

نيك انديش

ترکیب دو اسم امیر و آرتا (پادشاه و مقدس)

ترکیب دو اسم محمد و صدرا (ستوده و بلندمرتبه)

گل زینتی

نور و درخشندگی - دختر زیبا

ترکیب دو اسم محمد و آیین (ستوده و رسم)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید