شارینا

متمدن، شهرنشین

جنسیت اسم شارینا

دختر

شارینا به انگلیسی

sharina

تعداد شارینا ها در ایران

627

تلفظ شارینا به فارسی

شارينا

ریشه اسم شارینا

فارسی

تلفظ شارینا به انگلیسی

/šārinā/

رنگ اسم شارینا

نارنجی

ابجد اسم شارینا

562

ابجد وسیط اسم شارینا

22

ابجد صغیر اسم شارینا

13

درباره نام شارینا

شارینا یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم شارینا دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم شارینا که در انگلیسی به صورت sharina نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 627 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم شارینا

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم شارینا و معنی اسم شارینا

ریشه اسم شارینا

همانطور که گفتیم ریشه اسم شارینا فارسی می باشد و تلفظ شارینا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " شارينا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /šārinā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم شارینا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم شارینا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم شارینا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

منسوب به شارین
شارین: متمدن، شهرنشین،نام دهی در قزوین


معنی اسم شارینا در ثبت احوال

(شارين + ا (پسوند نسبت))، منسوب به شارين، ( شارين.
۱- و ۲-

حروف ابجد و طالع بینی نام شارینا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم شارینا عدد " 562 " و ابجد وسیط " 22 " ، ابجد صغیر " 13 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد دارای یک زبان تند و تلخ هستند که باعث می‌شود در برخی مواقع آسیب دیده شوند. اما اگر اهمیت زبان خود را درک کنند و مراقب باشند، می‌توانند از مشکلات و بلاها دوری کنند. به رغم این ویژگی منفی، این افراد همچنان دارای طبع مهربانی هستند و به راحتی با دیگران ارتباط برقرار می‌کنند. این ویژگی موجب می‌شود که با همکاران و افراد مختلف به راحتی سازگار شوند و به تعامل خوبی دست یابند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم شارینا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم شارینا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم شارینا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم شارینا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

نقش برجسته با رشته های نقره و طلا روی پارچه

آن كه از مرز كشور پاسداری مي‌كند، (به مجاز) مبارز و پهلوان، نگهبان

ماه روز، ماهی كه در روز نمايان است، (به مجاز) زيبارو

زن رستگار، پیروز

سیراب، شاداب، تر و تازه

پروانه، جانوری به نام سیاه گوش

عزیز، گرامی

آب تندی که از قله کوه جاری میشود

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید