شارو

بازمانده یا پنهان

جنسیت اسم شارو

پسر

شارو به انگلیسی

sharo

تعداد شارو ها در ایران

23,641

تلفظ شارو به فارسی

شارو

ریشه اسم شارو

کردی

تلفظ شارو به انگلیسی

/sharo/

رنگ اسم شارو

نیلی

ابجد اسم شارو

507

ابجد وسیط اسم شارو

15

ابجد صغیر اسم شارو

12

درباره نام شارو

شارو یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم شارو را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم شارو، به خاطر ریشه کردی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 23,641 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم شارو

آرامش در تمامی جنبه های زندگی افرادی که رنگ نام آنها نیلی است نمایان می باشد. هوش بالا و دارا بودن حس ششم قدرتمند سبب شده است که علاقه ی بسیاری به کمک کردن افراد دیگر داشته باشید . توانایی حل مسئله و همینطور آرامش در انجام آنها سبب شده است که موفقیت های بسیاری را کسب کنید. رنگ نیلی در دنیای عرفان مختص عارفانی می باشد که در جهت ایجاد شادی در بین مردم گام برمیدارند و در اصطلاح بین مردم شخصیتی دوست داشتنی دارند.

اسم شارو و معنی اسم شارو

ریشه اسم شارو

همانطور که گفتیم ریشه اسم شارو کردی می باشد و تلفظ شارو در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " شارو " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /sharo/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم شارو بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم شارو در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم شارو در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم شارو در فرهنگ فارسی:
پرنده ایست سیاه رنگ سارک ساری شارو

معنی اسم شارو در ثبت احوال

متاسفانه در سامانه ثبت احوال درباره اسم شارو معنی ثبت نشده است. 😥

حروف ابجد و طالع بینی نام شارو

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم شارو عدد " 507 " و ابجد وسیط " 15 " ، ابجد صغیر " 12 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد دارای یک زبان تند و تلخ هستند که باعث می‌شود در برخی مواقع آسیب دیده شوند. اما اگر اهمیت زبان خود را درک کنند و مراقب باشند، می‌توانند از مشکلات و بلاها دوری کنند. به رغم این ویژگی منفی، این افراد همچنان دارای طبع مهربانی هستند و به راحتی با دیگران ارتباط برقرار می‌کنند. این ویژگی موجب می‌شود که با همکاران و افراد مختلف به راحتی سازگار شوند و به تعامل خوبی دست یابند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم شارو گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم شارو چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم شارو

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم شارو

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

نجات بخش، منجی

نیکو، پاکیزه

آريايی نيكو رفتار، آريايی خوب و زيبا

ترکیب دو اسم امیر و ارشیا (پادشاه و تخت و اورنگ پادشاهان)

زیرک، هوشیار

روشن، درخشان

ترکیب دو اسم محمد و عیسی (ستوده و نجات‌ دهنده)

با مهر و محبت، نیکی کننده، رحم کننده

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید