شارمین

خجسته فرخنده

جنسیت اسم شارمین

دختر

شارمین به انگلیسی

sharmin

تعداد شارمین ها در ایران

885

تلفظ شارمین به فارسی

شارمين

ریشه اسم شارمین

سانسکریت

تلفظ شارمین به انگلیسی

/šārmin/

رنگ اسم شارمین

آبی

ابجد اسم شارمین

601

ابجد وسیط اسم شارمین

25

ابجد صغیر اسم شارمین

16

درباره نام شارمین

شارمین یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم شارمین دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم شارمین که در انگلیسی به صورت sharmin نوشته میشود و به دلیل ریشه سانسکریت که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 885 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم شارمین

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم شارمین و معنی اسم شارمین

ریشه اسم شارمین

همانطور که گفتیم ریشه اسم شارمین سانسکریت می باشد و تلفظ شارمین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " شارمين " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /šārmin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم شارمین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم شارمین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم شارمین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

خجسته و فرخنده

معنی اسم شارمین در ثبت احوال

فرخنده و خجسته.

حروف ابجد و طالع بینی نام شارمین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم شارمین عدد " 601 " و ابجد وسیط " 25 " ، ابجد صغیر " 16 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد دارای یک زبان تند و تلخ هستند که باعث می‌شود در برخی مواقع آسیب دیده شوند. اما اگر اهمیت زبان خود را درک کنند و مراقب باشند، می‌توانند از مشکلات و بلاها دوری کنند. به رغم این ویژگی منفی، این افراد همچنان دارای طبع مهربانی هستند و به راحتی با دیگران ارتباط برقرار می‌کنند. این ویژگی موجب می‌شود که با همکاران و افراد مختلف به راحتی سازگار شوند و به تعامل خوبی دست یابند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم شارمین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم شارمین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم شارمین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم شارمین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

گلِ ماه، (به مجاز) زيبارو

ياد خدا، ذكر خدا

از جنس زر، به رنگ زر، طلایی، زیبا و آراسته

پاکیزه، پاک، برگزیده، لقب امام دهم شیعیان

ترکیب دو اسم محمد و مهزیار (ستوده و صاحب کوهستان)

ترکیب دو اسم امیر و پوریا (فرمانروا و بسیار دارنده)

زيباروي، نام گونه اي از آهوان

پابرجا، استوار

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید