سیپان

کوهی که در همه‌ی ایام برف داشته باشد

جنسیت اسم سیپان

پسر

سیپان به انگلیسی

sipan

تعداد سیپان ها در ایران

2,115

تلفظ سیپان به فارسی

سیپان

ریشه اسم سیپان

کردی

تلفظ سیپان به انگلیسی

/sipān/

رنگ اسم سیپان

صورتی

ابجد اسم سیپان

123

ابجد وسیط اسم سیپان

17

ابجد صغیر اسم سیپان

17

درباره نام سیپان

سیپان یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم سیپان پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم سیپان که در انگلیسی به صورت sipan نوشته میشود و به دلیل ریشه کردی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 2,115 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم سیپان

از نظر قوای بدی شگفت انگیز هستی که آن هم نشأت گرفته از اراده بالای شماست. نیروی اراده ی شما سبب شده است که رویاهایی که دارید را به راحتی بدست آورید. با چنین خصوصیاتی شما یک مدیر واقعی هستید و میتوانید مسئولیت های مختلفی را به عهده گرفته و با یاری به دیگران آن ها را نیز در مسیر درست قرار دهید. از دیدگاه عاطفی قدرت بالایی دارید ، به عمق روابط عاطفی می روید، در حالی که در سمت مقابل با هر کسی نیز صمیمی نمی شوید.

اسم سیپان و معنی اسم سیپان

ریشه اسم سیپان

همانطور که گفتیم ریشه اسم سیپان کردی می باشد و تلفظ سیپان در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " سیپان " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /sipān/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم سیپان بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم سیپان در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم سیپان در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

بلندی مانع باد، کوهی که در همه‌ی ایام برف داشته باشد، نام دو کوه در کردستان.

معنی اسم سیپان در ثبت احوال

۱- بلندی مانع باد؛ ۲- کوهی که در همه‌ی ایام برف داشته باشد؛ ۳- (اَعلام) نام دو کوه در کردستان.

حروف ابجد و طالع بینی نام سیپان

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم سیپان عدد " 123 " و ابجد وسیط " 17 " ، ابجد صغیر " 17 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم سیپان گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم سیپان چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم سیپان

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم سیپان

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

داستان پرداز، قصه گو

ترکیب دو اسم محمد و بهراد (ستوده و جوانمرد نیکو)

نجیب، اصیل

کمیاب، بی‌همتا، بي‌نظير، عجیب، شگفت‌آور

زيباروي، نام گونه اي از آهوان

ترکیب دو اسم امیر و پویان (فرمانروا و شتابان)

بسیار مهربان، بخشاینده، از صفات و نام‌های پروردگار

خالص، پاک

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید