سیف الله

ترکیب دو اسم سیف و الله (شمشیر و خدا)

جنسیت اسم سیف الله

پسر

سیف الله به انگلیسی

seyfollah

تعداد سیف الله ها در ایران

185,535

تلفظ سیف الله به فارسی

سِيف‌الله

ریشه اسم سیف الله

عربی

تلفظ سیف الله به انگلیسی

/seyfollāh/

رنگ اسم سیف الله

بنفش

ابجد اسم سیف الله

216

ابجد وسیط اسم سیف الله

36

ابجد صغیر اسم سیف الله

27

درباره نام سیف الله

سیف الله یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم سیف الله را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم سیف الله، به خاطر ریشه عربی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 185,535 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم سیف الله

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم سیف الله و معنی اسم سیف الله

ریشه اسم سیف الله

همانطور که گفتیم ریشه اسم سیف الله عربی می باشد و تلفظ سیف الله در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " سِيف‌الله " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /seyfollāh/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم سیف الله بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم سیف الله در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم سیف الله در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم سیف و الله:
سیف : نوعی ماهی دریایی که منقاردرازی شبیه شمشیردارد (شمشیر ماهی)، شمشیر زدن. بشمشیر کسی را زدن، شمشیر، ساحل، دریا، ساحل دریا، ساحل رود، جمع : اسیاف. موی دم اسب. ساحل رودبار یا هر ساحل که باشد یا ساحل دریای عمان.
الله : خدا.

معنی اسم سیف الله در ثبت احوال

شمشير خدا.

حروف ابجد و طالع بینی نام سیف الله

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم سیف الله عدد " 216 " و ابجد وسیط " 36 " ، ابجد صغیر " 27 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم سیف الله گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم سیف الله چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم سیف الله

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم سیف الله

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

نام دیگر ساز تنبور، ابر سفید، نام همسر امام حسين (ع)

بزرگ‌تر، لقب حضرت زينب (س)

بهشت روی، از تبار پهلوانی به نام منوش

زمانی بین مغرب و نماز عشا، ماه صَفر

تفأل، فال نیک، دعای خیر

کوچک تر

پرنده‌ای شکاری کوچک‌تر از باز

آرشا، مقدس

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید

دیدگاه کاربران