سیاووش

سیاوش

جنسیت اسم سیاووش

پسر

سیاووش به انگلیسی

siyavush

تعداد سیاووش ها در ایران

672

تلفظ سیاووش به فارسی

سياووش

ریشه اسم سیاووش

فارسی

تلفظ سیاووش به انگلیسی

/siyāvuš/

رنگ اسم سیاووش

آبی

ابجد اسم سیاووش

383

ابجد وسیط اسم سیاووش

23

ابجد صغیر اسم سیاووش

23

درباره نام سیاووش

سیاووش یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم سیاووش را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم سیاووش، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 672 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم سیاووش

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم سیاووش و معنی اسم سیاووش

ریشه اسم سیاووش

همانطور که گفتیم ریشه اسم سیاووش فارسی می باشد و تلفظ سیاووش در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " سياووش " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /siyāvuš/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم سیاووش بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم سیاووش در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم سیاووش در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

سیاوش: دارنده اسب نر سیاه، پسر کیکاووس

معنی اسم سیاووش در ثبت احوال

(= سياوش).

حروف ابجد و طالع بینی نام سیاووش

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم سیاووش عدد " 383 " و ابجد وسیط " 23 " ، ابجد صغیر " 23 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم سیاووش گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم سیاووش چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم سیاووش

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم سیاووش

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

آن که چون شاه بزرگ و شکوهمند است

خوشنام

معدنی، استخراج شده از معدن، (به مجاز) داراي ارزش و قيمت

ترکیب محمد و محراب (ستوده و قبله)

خلقت، خلق، ابداع

مهربان، بخشاینده

مايه‌ی شادی و خوشی دل، محبوب و خوشايند، شاد و خرم، معشوق

مونث مسعود، نیک بخت، خجسته

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید