سوین

شادباش، عشق و محبت

جنسیت اسم سوین

دختر

سوین به انگلیسی

sevin

تعداد سوین ها در ایران

30,561

تلفظ سوین به فارسی

سوين

ریشه اسم سوین

ترکی

تلفظ سوین به انگلیسی

/se(o)vin/

رنگ اسم سوین

سبز

ابجد اسم سوین

126

ابجد وسیط اسم سوین

18

ابجد صغیر اسم سوین

18

درباره نام سوین

سوین یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم سوین دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم سوین که در انگلیسی به صورت sevin نوشته میشود و به دلیل ریشه ترکی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 30,561 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم سوین

فردی بسیار وقت شناس هستید . نامی که رنگش سبز است متعلق به شخصی می باشد که از نظر نظم فردی و نظم کاری در رده ی بسیار بالایی قرار دارد. سعی ذاتی شما در رسیدگی به امور مختلف در زمان مقتضی می باشد و هیچگاه رسیدگی سریع امور را از دست نمیدهید. شرکت کارخانه یا هر اموری که در آن حضور داشته باشید متکی به زمان شناسی و وقت شناسی بسیار دقیق شما خواهند بود. شخصیت آرام و دقیق رنگ سبز سبب شده است که اطرافیانتان اعتمادی وافر به شما داشته باشند و برای حل مشکلاتشان همواره در پی شما باشند. این را به یاد داشته باشید که شما توانایی های وصف ناپذیری دارید ، پس بر توانایی های خود بیفزایید و آنها را پر و بال دهید که موفقیت شما تضمینیست.

اسم سوین و معنی اسم سوین

ریشه اسم سوین

همانطور که گفتیم ریشه اسم سوین ترکی می باشد و تلفظ سوین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " سوين " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /se(o)vin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم سوین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم سوین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم سوین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

شادی، دوست داشتن، علاقه شدید.

معنی سوین در لغت‌نامه دهخدا:
دیگ، طبق، کاسه، کوزه و امثال آن مطلقاً و به عربی ظرف و انا را گویند.

معنی سوین در فرهنگ معین:
آوند، ظرف، کاسه، کوزه، دیگ، ظرف مخصوص آب خوردن سگ.

معنی اسم سوین در ثبت احوال

شادباش.

حروف ابجد و طالع بینی نام سوین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم سوین عدد " 126 " و ابجد وسیط " 18 " ، ابجد صغیر " 18 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم سوین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم سوین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم سوین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم سوین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

خشنود، لقب حضرت فاطمه (س)

ترکیب دو اسم محمد و رشاد (ستوده و رستگاری)

پيغمبر، فرستاده، رسول الله پيامبر اسلام حضرت محمد (ص)

بخشش و هديه‌ي خدا

ترکیب دو اسم امیر و مصطفی (پادشاه و برگزیده)

مورد اعتماد خداوند

هدیه، تحفه، سوغات، رهاورد

به زيبايی و تابندگی ماه

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید