سویم

محبت، علاقه

جنسیت اسم سویم

دختر

سویم به انگلیسی

sevim

تعداد سویم ها در ایران

438

تلفظ سویم به فارسی

سويم

ریشه اسم سویم

ترکی

تلفظ سویم به انگلیسی

/se(o)vim/

رنگ اسم سویم

زرد

ابجد اسم سویم

116

ابجد وسیط اسم سویم

20

ابجد صغیر اسم سویم

17

درباره نام سویم

سویم یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم سویم دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم سویم که در انگلیسی به صورت sevim نوشته میشود و به دلیل ریشه ترکی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 438 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم سویم

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم سویم و معنی اسم سویم

ریشه اسم سویم

همانطور که گفتیم ریشه اسم سویم ترکی می باشد و تلفظ سویم در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " سويم " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /se(o)vim/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم سویم بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم سویم در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم سویم در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

محبت

معنی اسم سویم در ثبت احوال

محبت.

حروف ابجد و طالع بینی نام سویم

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم سویم عدد " 116 " و ابجد وسیط " 20 " ، ابجد صغیر " 17 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم سویم گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم سویم چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم سویم

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم سویم

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

شوق ها، آرزومندی ها

غنيمت گرفته و بهره‌مند

فرمان خداوند، از واژه های قرآنی

داده خورشید، نام یکی از پادشاهان طبرستان

مهرگان، منسوب به ماه مهر، مهربانی

منسوب به نجم، (مجاز) زیبا و درخشان مثل ستاره

خودآرا، خودپسند، زیبا و خوش قد و قامت، نوعی گل

بینا و آگاه

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید