سویلای

ماه دوست داشتنی

جنسیت اسم سویلای

دختر

سویلای به انگلیسی

sevilay

تعداد سویلای ها در ایران

990

تلفظ سویلای به فارسی

سویل آی(سویلای)

ریشه اسم سویلای

ترکی

تلفظ سویلای به انگلیسی

/sevilāy/

رنگ اسم سویلای

نیلی

ابجد اسم سویلای

117

ابجد وسیط اسم سویلای

33

ابجد صغیر اسم سویلای

18

درباره نام سویلای

سویلای یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم سویلای را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم سویلای، به خاطر ریشه ترکی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 990 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم سویلای

آرامش در تمامی جنبه های زندگی افرادی که رنگ نام آنها نیلی است نمایان می باشد. هوش بالا و دارا بودن حس ششم قدرتمند سبب شده است که علاقه ی بسیاری به کمک کردن افراد دیگر داشته باشید . توانایی حل مسئله و همینطور آرامش در انجام آنها سبب شده است که موفقیت های بسیاری را کسب کنید. رنگ نیلی در دنیای عرفان مختص عارفانی می باشد که در جهت ایجاد شادی در بین مردم گام برمیدارند و در اصطلاح بین مردم شخصیتی دوست داشتنی دارند.

اسم سویلای و معنی اسم سویلای

ریشه اسم سویلای

همانطور که گفتیم ریشه اسم سویلای ترکی می باشد و تلفظ سویلای در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " سویل آی(سویلای) " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /sevilāy/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم سویلای بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم سویلای در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم سویلای در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم سویلای در واژه نامه آزاد:
واژه ترکی سویل، دوست داشتنی آی، ماه سویلای، ماه دوست داشتنی

معنی اسم سویلای در ثبت احوال

ماه دوست داشتنی.

حروف ابجد و طالع بینی نام سویلای

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم سویلای عدد " 117 " و ابجد وسیط " 33 " ، ابجد صغیر " 18 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد مغرور و متکبر هستند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند. به علاوه، آنها توانایی تصمیم گیری سریع و هوش بالایی دارند و قادر به پاسخگویی به سوالات پیچیده هستند. همچنین، آنها مهارت های فروش بالایی دارند و قادر به مذاکره و قانع کردن دیگران هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم سویلای گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم سویلای چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم سویلای

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم سویلای

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

مؤنث عظیم، بزرگ

زيباروي داراي ناز و كرشمه

زيبا، رعنا

شاتل، روشن

ماه جاويدان و هميشگی، (به مجاز) زيباروی، هميشه زيبا

سرنیزه، نابودکننده دشمن

ماه سیما، ماه چهر

ظرف شيشه‌ای شراب

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید